Dünyanın en yaşlı mankeni 91. yaşını kutladı

Dünyanın en yaşlı mankeni 91. yaşını kutladı

Dünyanın en yaşlı mankeni unvanına sahip olan Daphne Selfe, 91. yaş gününü kutladı. Doğum günü kutlamasına ait fotoğrafı kişisel soysal medya hesabından paylaşan ünlü manken, genç ve enerjik görünümü ile beğeni topladı.

91. yaşına giren İngiliz manken Daphne Selfe, doğum günü kutlamasına ait fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. İnce yapısı ve beyaz saçlarıyla kendine has bir tarzı olan Selfe, ilerleyen yaşına rağmen dinamik görüntüsü ile ilgi odağı oldu.

91. YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

"Dünyanın en yaşlı modeli olarak bilinen Daphne Selfe zamana meydan okumaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir parti vererek 91. yaşını kutlayan Salfe'in, geçtiğimiz yıl olan doğum günü kutlaması hala dün gibi aklımızda." notu ile yapılan 91. yaş günü paylaşımı, takipçiler tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

HER ZAMAN İNCEYDİ

Ünlü model Daphne Selfe, gençken de ince bir yapıya sahip olduğunu ve bunun için bir çaba göstermediğini ifade ediyor.

TRENDLERİ ELEŞTİRİYOR

İnsanların zayıflık takıntısını anlamadığını söyleyen Daphne Selfe, özellikle "tight gap" trendini itici olduğunu söylüyor.

PAYLAŞIMLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

91 yaş gününü takipçileri ile kutlayan Daphne Selfe, kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla ilgi odağı olmayı başarıyor.

İşte Selfe'in paylaşımları:

Önerilen Haberler