Düşük bütçeyle şık görünmenin 5 kolay yolu

Düşük bütçeyle şık görünmenin 5 kolay yolu

Şık görünmek için büyük bütçeler ayırmanız ve pahalı parçalar almanız şart değil. Düşük bütçelerle de basit şekilde şık görünebilir, zarif bir tarza sahip olabilirsiniz.

Zarif bir tarza sahip olmak için güzellik salonlarında saatler geçirmeniz ve pahalı elbiselerle kombinler yapmanız şart değil. Pratik yollarla zarifliği yakalayabilir, etrafınızda "şık kadın" tanımına örnek olarak gösterilebilirsiniz.

1.ELİNİZİN ALTINDAKİ ŞIKLIK: SİYAH

Siyah tonları kıyafet, saç ve aksesuar tercihlerinize yansıtarak kolayca şık görünüm elde edebilirsiniz. İş, sosyal hayat ve özel ortamlar için gardırobunuzda birkaç parça siyah kombin bulundurarak kolayca şıklığı yakalayabilirsiniz.

2.ÖZEL BİR PARFÜM

Kombininize son dokunuşu yapan parfümler, oldukça ciddi harcamalara neden olabiliyor. Bu yüzden parfüm seçiminde hedefi 12'den vurmalı, kaliteli ve güzel kokan özel bir parfüm tercih etmelisiniz.

3.AKSESUAR SEÇİMİ

Aksesuar seçiminde kendi tarzınızı ve kombin alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Anlık trendlere göre seçimler yapmak bütçenizi ciddi oranda etkileyecektir. Bu yüzden aksesuar tercihlerinizi daha az değişen etkenlere göre yapmalısınız.

4.NUDE OJE

Şık görünüm garantili uygulamalar size yardım edecektir. Renkli ojeler her ne kadar ilginizi çekse de nude oje tercihi ile görünümünüzü kusursuz hale getirebilirsiniz.Bu tercih sizi bakımlı ve zarif bir görünme kavuşturacaktır.

5.İŞLEVSEL ÇANTA

Çanta tercihinde kaliteyi seçerek bütçenize destek olabilirsiniz. Çünkü kolayca yıpranan ve devamlı değiştirmek zorunda kaldığınız çantalar ciddi harcamalara neden olacaktır. Bu yüzden renk ve tasarım yönü kadar çantaların kalitesini de göz önünde bulundurmalısınız.

Önerilen Haberler