Düşük yapan Seren Serengil

Düşük yapan Seren Serengil'den bebeğine buruk veda

Eşi yaşar İpek'le girdiği polemiklerin ardından düşük yapan Seren Serengil, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duygusal paylaşım ile bebeğine veda etti.

Anne olmak için tedavi gören ve hamilelik sevincini yaşayan Seren Serengil'in mutluluğu uzun sürmedi. Eşiyle yaşadığı polemiklerin ardından kanama ve yüksek tansiyon nedeniyle hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bebeğini kaybetti.

DUYGUSAL VEDA

Yaşadığı olay sonrası büyük üzüntü yaşayan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile veda etti. Duygusal bir mesaj yayınlayan Seren Serengil "Güzel bebeğim dayanamadın. Bu kadar küfüre hakarete zulme iftiraya "istenmediğim yerde kalmam" dedin gururlu kızım. Kızım diyorum çünkü hep öyle hissettim. İlk günden beri beraber mücadele ettik. Ama bu kadar kötülüğe senin minicik kalbin dayanamadı. Sana sahip olabilmek için ne mücadeleler verdim. Ben ama seni daha fazla koruyamadım hoşça kal." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler