Emekli olmuş melekler

Emekli olmuş melekler

Her sene yaptığı nefes kesen şovları, ihtişamlı mağazaları ve bünyesinde yetiştirdiği güzeller güzeli modelleriyle Victoria Secret, başlı başına bir ikon. Hal böyle olunca Victoria'nın güzel melekleri her daim göz önünde.

Sadece podyumdaki salınışlarıyla değil özel hayatları ve her türlü seçimleriyle hep çok konuşulan güzellerin belli bir yaştan sonra Victoria's Secret'tan ayrılışları tabiri caizse emekli oluşları da oldukça olaylı ve dikkat çekici oluyor. Rüya podyumdan ayrılmış olan dünyaca ünlü modelleri sizin için derledik.

HEIDI KLUM

Alman manken, oyuncu ve moda tasarımcısı Heidi Klum'un on parmağında on marifet. Victoria's Secret podyumunda yer aldığı dönemde fırtınalar estiren Klum, marka bünyesindeyken tam 4 çocuk sahibi oldu ve hiç mesleğinden uzaklaşmadı. 40'lı yaşlarında bile kanatlarından ayrılmayan güzel manken, 2009 yılında son kez boy gösterdi.

MIRANDA KERR

Victoria'nın mavi gözlü meleği Miranda Kerr, kanatları en çok hak eden isimlerden birisiydi. Orlando Bloom ile yaptığı olaylı evlilik ve daha olaylı boşanma kariyerini olumsuz etkilese de marka uzun yıllar Miranda'dan vazgeçmedi. 2012 yılında New York'ta yapılan şovda son kez yer alan güzel manken,kariyeri sırasında sahip olduğu 2 çocuğuna rağmen ihtişamlı bir veda yaptı. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı Ed Razek Miranda için 'Kerr firmamızın en popüler modellerinden biri. Sadece uluslararası sözleşmeleri onu son birkaç yılda bizden uzaklaştırdı. O benim için her zaman bir melek' demişti.

ALESSANDRA AMBROSIO

Modellik mesleğini yapan her genç kız için dağın tepesindeki isim olan Alessandra Ambrosio, son çeyrek yüz yılın en sevilen ve en çok kazanan meleklerinden. Victoria'nın göz bebeği Ambrosio'nın 2017 yılında Çin'de yapılan son yürüyüşünde giydiği ikonik kırmızı kostüm hala akıllarda. Keskin yüz hatları ve vakur duruşuyla diğer meleklerden ayrılan güzel melek, marka için her zaman özel bir yerde olduğu aşikar.

ADRIANA LIMA

Belki de Victoria Secret'ın en gözde meleği olan Adriana Lima gerek kişisel yaşantısındaki yaptığı seçimlerle gerek modellik dışındaki sosyal faaliyetlerle bambaşka bir melek. Markanın podyumunda en uzun yıl yürümüş olan Lima, tam 19 yıl en dikkat çeken melekler listesinin başını çekti. 1999 yılındaki ilk şovundan 2018 yılındaki duygusal vedasına kadar adı Google'da en çok aranan melekti. Hala da farklı alanalarda faaliyetlerine devam eden Lima, güzel ve fit kalmayı her zaman başardı.

Önerilen Haberler