Emine Erdoğan

Emine Erdoğan'dan Doğu Karadeniz paylaşımları

Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan, Doğu Karadeniz gezisinden özel fotoğraflar paylaştı. Tarzıyla beğeni toplayan Emine Erdoğan'ın paylaşımları sosyal medyada büyük beğeni topaldı.

Karadeniz seyahati yapan ve gezisinden özel fotoğraflar paylaşan Emine Erdoğan, tarzı ve paylaştığı fotoğraflarla beğeni topladı. Yöre halkıyla da bir araya gelen Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

YÖRE HALKIYLA BULUŞTU

Emine Erdoğan Doğu Karadeniz gezisinde yöre halkıyla bir araya gelerek sohbet etti. Emine Erdoğan, o anların fotoğraflarını paylaşarak "Doğu Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri ile ünlü Hemşin'de emektar kadınlarımızla samimi sohbetler yaptık. Tarihi Bilen Köyü Camii'ni ziyaret ettik." notunu ekledi.

MİMARİ ZENGİNLİKLERİ PAYLAŞTI

Karadeniz gezisinde Camii ziyareti yapan Emine Erdoğan "Rize'de Güneyce Hacışeyh Camii ve Kalkandere Hüseyinhoca Köyü Camii'ni ziyaret ettik. 1800'lü yıllardan miras kalan geçme tekniği ile kestane ve çam ağaçlarından inşa edilen camilerimiz, ahşap oymacılığı ve kündekâri sanatlarının da nadir örneklerini sunuyor." notu ile camii ziyaretine ait fotoğrafları paylaştı.

Önerilen Haberler