En fedakar burçlar

En fedakar burçlar

Çok fedakar ve dost canlısı biri olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Belki de burcunuz farklı şeyler söylüyordur. İşte en fedakar burçlar…

Bazıları sadece kendini düşünür ve etrafına pek önem vermez, bazıları ise kendinden çok başkasını düşünür. Belki siz de çok fedakarsınızdır? Burcunuzun söylediklerine bakarak bunu öğrenebilirsiniz.

YENGEÇLER

Yengeçler için aile her şeyden önce gelir. Sadece aile değil başka insanlar için fedakarlık yapmaktan geri durmaz, kendilerinden çok başkalarını düşünürler.Başkaları gerekli yerde fedakârlık yapmadığı zaman da çok üzülürler.

ASLANLAR

Cömertliğiyle nam salan Aslanlar, borç vermekten hatta kefil olmaktan geri adım atmaz. Talep etmekten hoşlanmaz, talep edenlerin de isteklerini geri çevirmez. İş başa düşünce de yardım istemek yerine kendi işlerini kendileri halletmeye çalışırlar.

BALIK

Yardımseverlik onlar için hayat felsefesidir. Solmuş bir bitki görseler sularlar, aç bir hayvan görseler doyururlar. Yardıma muhtaç insan gördüklerinde de ihtiyaçlarını karşılamadan rahatlayamazlar.

BAŞAK

Nerede yardıma muhtaç birini görse gider, yarım eder. Hasta birini görse ilaçlarını içirir. Yolda yaşlı birini görse elinden tutar karşıdan karşıya geçirir. Onlar için kendi ihtiyaçları değil muhtaçların ihtiyaçları önceliklidir.

Önerilen Haberler