En hırslı burçlar

En hırslı burçlar

Burçların eğlenceli ve sevecen yönleri dışında bir de hırs dolu yönleri var. Bazı burçlar var ki tam bir hırs küpü. Yoksa sizin burcunuz da bir hırs küpü mü?

Burcunuzun bir hırs küpü olup olmadığını merak ediyor musunuz? Siz öyle olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama belki de gözünüz çok yükseklerde olan birisinizdir.

ASABİ KOÇLAR

Koç burcu hedefe odaklandı mı güdümlü füze gibi o hedefe varmadan amacından vazgeçmez. Önüne çıkan engelleri de bir bir aşar, geri adım atmaz. Korkmaz, çekinmez. Onu hırslandıran şey ise başarmak değil başarıya giden yoldaki rekabettir.

KORKUSUZ AKREPLER

Akrepler tartışmalara uzaktır. Ama rekabetten geri çekilmez. Mücadelesini zekasıyla verir, rakiplerini kıvrak oyunlarla yener. Akrepler zehrini saklar ve en beklenmedik anda, tam "yenildi" dendiği anda ortaya çıkarır ve rakiplerini bertaraf eder. İstediği bir şeyi kafaya koyduysa, asla bırakmaz sonuna kadar savaşır.

DEDİĞİM DEDİK OĞLAKLAR

Kurallar ve prensipler onların hayatıdır. İlkeleri uğruna karşısına çıkan kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Onlar nettir ve ne istediklerini bilirler. İkna çabaları boşunadır. Başarmak için kendini ortaya koyan Oğlaklar inadım inat der, sonuna kadar azimle uğraşır. Onların karşısında duracak güç pek yoktur.

Önerilen Haberler