En İyi İntikam Alma Yolları

En İyi İntikam Alma Yolları

İlişkiniz daha yeni sonlanmışken onun hayatına hemen biri mi girdi? İntikam duygunuzu kontrol edip soğukkanlı şekilde ona pişmanlık yaşatabilirsiniz.

Biten bir ilişki sonrası bedeninizi saran intikam duygusunun önüne geçemezsiniz. Bu hissi kontrol etmek ve intikamınızı en iyi şekilde almak için size özel fikirlerimiz var.

YOKMUŞ GİBİ DAVRANIN

Biten bir ilişki sonrası aklı sizde kalan adama hayalet muamelesi yapmak, onun için en can yakıcı durumlardan biridir. Bunu yapmak çok kolay değil ancak intikamınızı almak için soğukkanlı olmanız gerekiyor.

POZİTİF OLUN

Depresif günleri geride bırakmak zor ama onun bir gözünün sizin üstünüzde olduğunu unutmayın. Dışarıya karşı mutlu ve huzurlu görünerek onun pişmanlık hissi yaşamasını sağlayın.

DAHA BAKIMLI OLUN

Pozitif olmayı sadece ruh halinizle değil aynı zamanda dış görünüşünüzle de yansıtmalısınız. En sevdiğiniz parfümü sıkıp en güzel makyajınızı yaptığınızda siz depresyondan çıkarken o depresyona girecektir.

SINIRLARI ZORLAYIN

Özgürlüğünüzü ona gösterdiğinizde canının daha fazla yandığını göreceksiniz. Onun sinirlendiğini bildiğiniz şeyleri yaparak uykularını kaçırabilirsiniz.

ONUN İÇİN HAREKETE GEÇMEYİN

Hala onun için için bir şeyler yapıyorsanız, onun kendini değerli hissetmesini sağlarsınız. Pişman olması için ona karşı tepkisiz ve umursamaz olmalısınız. Unutmayın, intikam soğuk yenen bir yemektir.

Önerilen Haberler