Enes Batur Evleniyor Mu?

Enes Batur Evleniyor Mu?

Youtube'un en çok kazananları arasında yer alan Enes Batur, sosyal medya hesabından sevgilisi Tulu Baci'nin adının geçtiği düğün davetiyesini yayınladı. Takipçileri için merak konusu oldu.

Enes Batur: Gerçek mi Hayal mi? yapımını devam filmi olan Enes Batur: Gerçek Kahraman'ın yakın zamanda vizyona gireceği şu günlerde Enes Batur'un Instagram hesabından düğün davetiyesi fotoğrafı paylaşması gündem oldu. Takipçileri tarafından merak edilen soru "Enes Batur evleniyor mu?" oldu.

"BÜTÜN ARKADAŞLARIMA ÖZELDEN YOLLADIM"

21 yaşındaki Youtuber Enes Batur, bir süredir birlikte olduğu Tulu Baci ile olan davetiyesini Instagram hikayesinde paylaştı. Daha önce de takipçisi 10 milyonu geçerse evleneceğini söyleyen Batur, sosyal medya hesabından paylaştığı düğün davetiyesi fotoğrafının altına "Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım" notunu düştü. 22 Mayıs Çarşamba tarihindeki davetiyenin ise filmden bir sahne ya da reklam olup olmadığı takipçileri tarafından merak edilen bir konu oldu.

TULU BACİ KİMDİR?

Bir süredir ünlü Youtube fenomeni Enes Batur Sungurtekin ile birliktelik yaşayan Tulu Baci hakkında ayrıntılar bilinmiyor. Enes Batur, ilişkilerine ve Tulu Baci hakkındaki bilgileri paylaşmıyor.

Tulu Baci

Önerilen Haberler