Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan'a eşinden romantik mesaj

Neslişah Alkoçlar Düzyatan eşi Engin Altan Düzyatan'a hitaben romantik bir paylaşım yaptı. Eşiyle beraber olduğu bir fotoğrafı paylaşan Neslişah Alkoçlar, romantik notuyla takipçilerinin beğenisini topladı.

Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Engin Altan Düzyatan'la beraber çekildiği bir fotoğrafı "nice nice 5 yıllarımıza, her geçen gün büyüyen bir aşkla..." notu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

"NİCE NİCE 5 YILLARIMIZA"

Neslişah Alkoçlar Düzyatan eşi Engin Altan Düzyatan'a sosyal medya hesabı üzerinden romantik bir sürpriz yaptı. Evlilik yıldönümlerini romantik bir paylaşımla kutlayan Neslişah Alkoçlar Düzyatan, paylaşımına "Benim canım sevgilim, en yakın arkadaşım, ruh eşim ne de güzel seninle bir hayat boyu yüümek, ne de güzel çoğalarak büyümek. Sen gülünce her şey olması gerektiği gibi... nice nice 5 yıllarımıza, her geçen gün büyüyen bir aşkla..." notunu ekledi.

TEBRİK MESAJLARI GELDİ

Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın romantik paylaşımına "Maşallah size", "Nice güzelliklere, güzel yıllarınıza..", "En güzel çift hep mutlu olun uzun yıllar" ve "Nice güzel, mutlu seneleriniz olsun" gibi yorumlar geldi.

Önerilen Haberler