Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Romantik Gerçek

Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Romantik Gerçek

Sizin için romantik olmayan olan şeyler erkekler için çok romantik ya da sizin için romantik olan şeyler erkekler için çok sıradan olabilir.

Erkeklerin romantik yönleri hakkında gerçekleri öğrendiğinizde ilişkinizde yolunda gitmeyen şeylerin nedenini anlayacaksınız. Çünkü sizin olması için uğraştığınız şeyler, erkekler çok da anlamlı olmayabilir.

1. HIZLI AŞIK OLURLAR

Kadınlar, erkeklerin geç aşık olduğunu düşünür ama gerçek öyle değil. Erkekler düşündüğünüzden çok daha hızlı şekilde aşık oluyorlar.

2. BAĞLANMA KORKULARI YOKTUR

Genel olarak erkeklerin eşlerine çok bağlı olmadığı, yeniden evlenme şansı olsa başka kadınlarla beraber olmak istediği düşünülür. Ancak gerçek öyle değil. Yapılan bir araştırmada erkeklerin yeniden evlenme şansları olsa yüzde 90 oranda yine aynı eşlerini seçecekleri ortaya çıktı.

3. AŞIK ERKEK NE YAPAR?

Aşık olan erkek sevgilisini güldürmeye çalışır. Sevgilisinin iyi vakit geçirmesi için eğlenceli şakalar ve sevgi dolu hareketler yapar.

4. İLK ADIMI ATARLAR

Erkeklerin "seni seviyorum" demekten çekindikleri düşünülse de ilişkilerin yüzde 66'sında ilk önce erkek "seni seviyorum" diyor.

5. İLGİ İSTERLER

Yalnızca kadınların iltifat edilmesinden hoşlandığı düşünülse de erkekler de kendilerine iltifat edilmesinden çok hoşlanırlar.

6. DOĞALLIĞI ÇEKİCİ BULURLAR

Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlandıkları yönünde genel bir kanı var. Ancak erkekler kadınların doğal hallerini de çok çekici buluyor. Sizi doğal halde gören erkek, siz kendine yakın görmek ve daha samimi davranmaktadır.

7. ROMANTİZME DEĞER VERİRLER

Erkeklerin çekici kadınları romantik kadınlara göre daha çok beğendiği yönündeki algı yanlıştır. Erkekler romantik kadınları çekici kadınlara göre daha çok beğenir.

8. AŞKTAN BAHSEDERLER

Kadınlar, erkeklerin kendi arkadaşları arasında sadece futbol ve ekonomi konuştuğunu düşünseler de durum öyle değildir. Erkekler de kendi aralarında aşk ve iliklerden bahsederler.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.