Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

Erkekler için güzellikten daha önemli 5 şey

İlişkinizi sadece güzellik ve aşk üzerine kuruyorsanız bir şeyleri atlıyorsunuz demektir. Çünkü erkekler uzun bir ilişkiye karar vermek için güzellikten başka şeyler de arıyorlar.

Erkeklerin güzellik konusunda hassas olduğun biliyorsunuz. Ancak, onların güzellik kadar hassas olduğu farklı konular da var. Bu konular kafalarında netleştiğinde erkekler uzun bir ilişkiye başlayabiliyorlar.

1.MACERACI RUH

Erkekler maceracı ruhlu kadınlara bayılırlar. Risk alabilen ve yeni şeyler deneyebilen kadınlar, erkeklere çok çekici gelir ve onlarla ilişki yaşamak isterler.

2.DİPLOMAT BAKIŞ AÇISI

Erkekler ilişkilerinden tartışmalar çıkacağını ve zaman zaman kavgalar olabileceğini düşünürler. Bu yüzden uzlaşmacı ve ilişkileri iyi idare edebilen diplomat bakış açılı kadınlardan çok hoşlanırlar.

3.GÜVEN

Dış görünüş her ne kadar önemli olsa da erkekler uzun soluklu bir ilişki için güvenebileceği kadın arar. Güven duygusu eksikse o ilişkinin çok da uzun soluklu olmayacağı ortadadır.

4.ESPRİTÜEL BAKIŞ AÇISI

Hep kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmadığı söylenir ancak erkekler için de aynı şey geçerlidir. Erkeklerin kadınlarda en çok aradıkları özelliklerden biri de mizahi bakış açısıdır.

5.KUSURLARI ÖRTMEK

Erkeklerin ilişkilerden bir adım geri durmasına neden olan şey, kusurlarının yüzüne vurulması korkusudur. Erkekler bu sorunu yaşamayacakları bir kadınla karşılaştıklarında onunla uzun soluklu bir ilişkiye yelken açabilirler.

Önerilen Haberler