Erkeklere Asla Söylenmemesi Gereken Sözler

Erkeklere Asla Söylenmemesi Gereken Sözler

Erkeklerle iletişim kurarken ona karşı kullandığınız cümleler, farkında olmadan hata yapmanıza neden olabilir.

Sizin için hiç önemi olmayan şeyler, erkekler için çok önemli olabilir. Erkekler için hiç önemi olmayan şeylerin de sizin için çok büyük önemi olabilir. O yüzden onlara karşı kullandığınız cümleleri iki kere düşünüp söylemelisiniz.

"İYİYİM"

Oldukça gergin ve stresli olduğunuz anda size "Nasılsın" diye soran erkeğe "İyiyim" derseniz bu erkekte agresif davranışlara neden olacaktır. Ortada bir sorun varken sizin bu durumun aksine sözler söylemeniz bir başka sorunu da beraberinde getirecek ve ortamda kriz çıkaracaktır.

"ESKİ SEVGİLİM DE BÖYLE YAPARDI"

Günlük hayatın içinde rutin olarak bir şeyler yaparken, farkında olmadan "Eski sevgilim de böyle yapardı" demeniz, erkeğin duymak isteyeceği en son şeydir. Eski sevgilinizi hala düşündüğünüzü ve aklınızda olduğunu bilmesi, erkeği çileden çıkarmaya yetecektir.

"ANNENİ SEVMİYORUM"

Partneriniz ailesine bağlıysa, aile fertleri hakkında olumsuz şeyler söylemeniz onu öfkelendirebilir. Mümkün olduğu kadar diplomatik davranarak bu tarz konuları geçiştirmeye çalışın. Ondan, kendi aileniz için de tarafını seçmesini istemeyin. Bu tarz konularda karşılıklı anlayışı ön planda tutun.

"EVLENİNCE" YA DA "ÇOCUĞUMUZ OLUNCA"

Partnerinizle evlenmeyi ve ondan çocuk sahibi olmayı düşünmek kadar doğal bir şey yoktur. Bu düşüncelerinizi ileri götürüp partnerinize söylemeniz onun korkmasına neden olabilir. Bu yüzden bu cümleleri bir süre daha içinizde tutmanızda fayda var.

"SENCE O KIZ GÜZEL Mİ?"

Partnerinize asla sormamanız gereken sorulardan biri. Bu soruya erkeğin "evet" demesi de "hayır" demesi de kriz çıkaracaktır. Evet, derse sizin sinirleriniz tepenize çıkabilir. Eğer hayır derse de partnerinizin size yalan söylediği hissi oluşup yine sinirlendirebilirsiniz. Bu yüzden, bu soruyu hemen gündeminizden çıkarın.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.