Erkeklerin hoşuna giden ilginç davranışlar

Erkeklerin hoşuna giden ilginç davranışlar

Sizin için utanç verici ve itici görünen bazı davranışları erkekler çekici bulabiliyor. İşte erkeklerin hoşuna giden tuhaf davranışlar…

Bazı davranışlarınız siz farkında olamasanız da erkeklerin çok hoşuna gidiyor. Yüksek sesle gülmek, dudağınızı ısırmak ya da farklı fobiler erkekler için çekici unsurlar olabiliyor.

YÜKSEK SESLE GÜLMEK

Çok yüksek sesle gülüyorsanız bu durum biraz çekingen davranmanıza neden olabilir. Ancak güzel bir ses tonu ile yüksek sesle gülmek erkekler için çok çekici olabiliyor. Duygu bulaşıcıdır, gülmek de güzel bir ses tonu ile yükseldiğinde çevresine çekici bir etki yayacaktır. Espri yapıldığında komik olma da basın kahkahayı.

TAKINTILARINIZ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR İTİCİ DEĞİL

Bazı korkularınız ve takıntılarını erkekler için çok çekici algılanıyor. Eski kitaplara olan tutkunuz ya da antikalara olan ilginiz erkeklerin ilgi alanına girmese bile çok çekici gelen özelliklerdir.

DUDAĞI ISIRARAK DÜŞÜNMEK

Kafanız karıştığında ya da aradığınız bir şeyi bulamadığınızda dudağınızı ısırıyorsanız bunu yapmaya devam edin. Çünkü dudağınızı ısırmanı etrafınızdaki erkeklerin çok hoşuna gidiyor.

TATLIYA DÜŞKÜN MÜSÜNÜZ?

Çikolata krizleri canınızı sıkıyor olabilir ama tatlıya olan ilginiz ve isteğini erkekler tarafından çok çekici bulunuyor. Bilginize!

BURUN KIVIRMAK

Kadınlar sinirlendiklerinde burunlarını buruşturur. Bu durum itici bir görüntüymüş gibi görünse erkekler bu görüntüye takılır kalırlar. Burnunuzun estetik olmadığını ya da yeterince kıvrımlı olmadığını düşünmeyin, aynı etki sizde de ortaya çıkacaktır.

HEMEN KIZARMAK

Hoşlandığınız kişiye bakarken yüzünüz kızarıyorsa bu durumu utangaçlık olarak düşünmeyin. Çünkü karşınızdaki erkek bu durumdan derinden etkilenecek ve kendini size daha yakın hissedecektir.

Önerilen Haberler