Eşinize baba olacağını söylemenin farklı yolları

Eşinize baba olacağını söylemenin farklı yolları

Hamile olduğunuzu öğrendiyseniz, bunu eşinizle sıradan şekilde paylaşmak olmaz. Bu anı unutulmaz hale getirmeli ve özel bir sürpriz hazırlamalısınız.

Hamilelik duyurusunu eşinizle paylaşmak için özel bir konsept hazırlayabilirsiniz. Bunun için babalar günü, aile yemeği ve sürpriz hediye gibi çok sayıda seçeneğe sahipsiniz.

BABALAR GÜNÜ KUTLAMASI

Eşinize hamile olduğunuzu söylemek için babalar günün bekleyebilirsiniz. Babalar gününde eşinize sürpriz yapmak ve babalar gününde ona baba olacağını söylemek bu günün onun için çok özel olmasını sağlayabilirsiniz.

AİLE YEMEĞİ ORGANİZASYONU

Eşinize baba olacağının haberini vermek için aile yemeği organize edebilirsiniz. Yemek başladığında su bardağına su değil bebek simgeleri koyduğunuzda eşinizin yüzündeki mutluluğu görmek hem sizin için hem de aile üyeleri için unutulmaz olacak.

ÇAMAŞIR ASKILIĞI

Eşinizden size yardım etmesi için yıkanmış çamaşırları asmasını isteyin. Ancak yıkanmış çamaşırların içine bebek önlüğü ya da zıbın koyun. Eşiniz onu askıya asarken baba olduğunu anlayacak.

MİNİK AYAKKABILAR

Eşinize hamilelik duyurusunu sürpriz bir hediye ile verebilirsiniz. Onu doğum gününde ya da sizin için önemli olan evlilik yıl dönümü gibi özel anlarda hediye vererek bu bilgiyi paylaşabilirsiniz. Kutu içine koyacağınız minik bebek ayakkabıları onu mutluluktan havalara uçuracaktır.

FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN DUYURMAK

Eşinize hamile olduğunuzun müjdesini vereceğiniz anı ölümsüzleştirmek için o anda fotoğraf çekebilirsiniz. Bunun için yakın arkadaşlarınızla bir organizasyon yapabilir, fotoğraf çekilirken "Herkes peynir desin!" yerine "Ayşe hamile!" derseniz eşinizin yüzündeki mutluluğu ölümsüzleştirebilirsiniz.

YEMEK MASASINA KÜÇÜK SANDALYE KOYUN

Eşinizi yemek masasına çağırdığınızda yemek masasına küçük bebek sandalyesi görmesi onun yemeği unutmasını mutluluktan gözyaşlarına boğulmasını sağlayacak.EŞİNİZ FANATİK Mİ?

Eşiniz eğer fanatik bir futbolseverse ona tutuğu takımın formasını hediye edin Ama forma L beden değil bebek beden olsun.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.