Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Yeni Bölüm Fragmanı: Alparslan Tehlikede!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi EDHO son bölümde Zeki yakalanmıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölümde Akif başa bela oluyor. Akif, kaçışına çareyi Alparslan'a tuzak kurmakta buluyor ve başarılı oluyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı izleyicisi ile paylaşıldı. Son bölümde Zeki'yi ele geçirilmişti. Fakat Haşmet'in hatası onun kötü bir şekilde yaralanmasına sebep oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanında Akif'in Zeki'yi kurtardığı, bu sırada Haşmet'i yaraladığı anlaşılıyor. Akif, Esra'yı da ihbar ettiği için ölüme terk ederek kaçar. Sonrasında ise Alparslan'a pusu kuruyor. Akif belası yakalanacak mı? Yeni bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölümü, 14 Mayıs Salı akşamı atv'de...

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde; düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.

EDHO yeni bölümde Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır.

Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler