Esra Erol'un programı kurgu muydu? Fatma'nın kaçtığı Ahmet'ten dikkat çeken çıkış: Mecburiyetten söyledi

2 çocuk babası Ahmet'e kaçan ve kumasıyla yaşayan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma, yaşadıklarıyla günlerce Esra Erol'un programında konuşulmuştu. Bir kez daha evden kaçan ve Ahmet'ten hamile kalan Fatma'yla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Fatma'yla TikTok'ta canlı yayın açan Ahmet, programda yaşananların kurgu olduğunu söyleyerek "Fatma mecburen söyledi" dedi.

Aylar önce Esra Erol'un programına başvuran anne Melahat Oruç, 19 yaşındaki engelli kızı Fatma'nın Ahmet isimli bir adama kaçtığını söyleyerek yardım istemişti. Kızının kaçtığı Ahmet'le evlendiğini duyan anne, canlı yayında adeta yıkılmıştı.Annesiyle yüzleşmek için eşi Ahmet'le canlı yayına çıkan Fatma, önce çok mutlu olduğunu söyleyerek eşiyle yaşamak istediğini belirtmiş günler sonra da ailesinin yanına dönmek istemişti.

FATMA VE AHMET YİNE BİR ARADA

Ailesinin yanına dönen Fatma, günler sonra yine Ahmet'e kaçtı. En son saçlarını kazıtıp hamile olduğunu söyleyen Fatma, programa tekrar çıkarak ailesinin yanına döneceğini söylemişti. Fakat Ahmet ve Fatma önceki gün TikTok üzerinden canlı yayın açarak yeniden birlikte olduklarını gösterdi.

"FATMA MECBURİYETTEN SÖYLEDİ"

TikTok üzerinden canlı yayın açan ikili, gelen soruları yanıtladı. Fatma yaşananlardan sonra annesiyle konuşmadıklarını söylerken Ahmet de Esra Erol'un programında yaşananların kurgu olduğunu iddia etti. Fatma programında zorla konuşturulduğunu ileri süren Ahmet, "Fatma onları mecburiyetten söyledi" dedi.

Önerilen Haberler