Etkili Cilt Bakımı İçin Yepyeni Bir Seri

Etkili Cilt Bakımı İçin Yepyeni Bir Seri

Güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi olacak Pure Beauty Urban Shield Illuminating serisi sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de!Güzellik tutkunlarının vazgeçilmezi olacak Pure Beauty Urban Shield Illuminating serisi sadece 

Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr'de!

    

Doğadan aldığı ilhamla geliştirdiği ürünleriyle sevilen Kore markası Pure Beauty, yeni serisi Urban Shield Illuminating ile cilt bakımında ezber bozmaya geliyor. 

Yeni seri içeriğindeki özel bileşenler sayesinde hava kirliliğinin cilt üzerindeki zararlı etkileri ile mücadele ediyor. Serbest radikallerin ciltte neden olduğu hasarları engellemek için formülündeki doğal koruma kalkanını açığa çıkaran Pure Beauty Urban Shield Illuminating besleyici ve güçlendirici etkisi ile daha genç bir görünüm sunmaya yardımcı oluyor. 

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun serinin ürünleri paraben içermiyor. Capsule Essence, Radiance Serum, Water Gel, Radiance Krem ve Güneş Koruyucu'dan oluşan Urban Shield Illuminating serisi, özel formülünden gelen doğal mükemmellik ile ciltte mucizeler yaratıyor.

Etkili cilt bakımı için yepyeni bir seri

Urban Shield Capsule Essence, serum içeriği ile ciltteki koyu renk bölgelerin görünümünü aydınlatırken ışıltılı yapısı ile parlak ve pürüzsüz bir görünüm vadediyor.

Hafif dokusu ile cildi ağırlaştırmadan bakım yapan Urban Shield Radiance Serum, cilt tonunun görünümünü eşitlerken hasarlı bölgeleri onarmaya yardımcı oluyor. 

Urban Shield Water Gel, kuruluk ile de mücadele ederek cildin tüm nem ihitiyacını karşılıyor. Cildi tazeleyerek, yenilemeye yardımcı oluyor.

Urban Shield Radiance Krem, Anti-oksidan içeriği ile cildi şehrin olumsuz etkilerine karşı korumaya ve içeriğindeki onarıcı partiküller sayesinde cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Bu yaz çantanızdan eksik etmeyeceğiniz Urban Shield Güneş Koruyucu GKF50, cildi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı oluyor. Hafif ve ferahlatıcı yapısı ile cildi gün boyunca nemlendiriyor ve yatıştırıyor. 

Watsons'ta her zaman daha fazlası var!

Urban Shield Illuminating Water Gel: 54 TL

Urban Shield Illuminating Radiance Cream: 54 TL

Urban Shield Illuminating Radiance Serum: 54 TL

Urban Shield Illuminating Capsule Essence: 59 TL

Urban Shield Illuminating Güneş Koruyucu: 54 TL

Önerilen Haberler