Ev dekorasyonunda sonbahar dokunuşları

Ev dekorasyonunda sonbahar dokunuşları

Yazın sıcak ve enerjik havası yerini yavaş yavaş sonbaharın dingin atmosferine bırakıyor. Evinize küçük dokunuşlar yaparak sonbaharı evinizde yaşayabilir, mevsimle ev atmosferi arasında uyum yakalayabilirsiniz.

Sonbaharın renkleri ve aurası ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Konforu ve şıklığı getiren küçük dokunuşlarla evinizi huzurlu bir ortama dönüştürebilir, sonbahar rüzgarlarını evinizde estirebilirsiniz.

OBJELERİ ELE ALIN

Evinizde sonbahar esintileri oluşturmak için öncelikle sonbaharın karakteristik yapısına uygun kuru dal ve yapraklardan oluşan dekoratif saksılar bulundurun. Bu tercihe alternatif olarak benzer tonlarda çiçek aranjmanlarını da sonbahar dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

YATAK ODASINI ES GEÇMEYİN

Evinizde esen sonbahar rüzgarlının kuvvetini artırmak için tüm detayları düşünmelisiniz. Yatak odanızı kahverengi tonlarda dizayn ederek sonbahar etkisini yayabilirsiniz. Yaprak desenler ve sonbahar doğasını yansıtan detaylar, sizin için ideal tercih seçenekleri olacaktır.

DUVARLARI ATLAMAYIN

Evinizin yazdan sonbahara geçişini sağlamak için duvarları etkin şekilde kullanmalısınız. Duvar kağıtları ve tablo ve saat gibi duvarları canlandıran detaylarla duvarlarınızda sonbahar rüzgarları estirebilirsiniz.

IŞIK KAYNAKLARI ÖNEMLİ

Evinizde kullandığınız aydınlatmaların ışık tonlarını sonbahar aurasına uygun hale getirmek ve mum gibi doğal ışık kaynakları kullanmak evinizde sonbahar rüzgarları estirecek küçük detaylardır.

MUTFAKTA SONBAHAR ESİNTİSİ

Mutfağınızda kahverengi tonlar ve sonbahara uygun dekoratif ürünler kullanarak evinizde doğal atmosferi tamamlayabilirsiniz. Mutfağın ışığı, küçük dekor ürünleri ve masa örtülerine kahverengi dokunuşlar yaparak huzuru mutfağınıza yayacaksınız.

Önerilen Haberler