Evin Farklı Odalarında Raf Kullanımının En Güzel Örnekleri

Evin Farklı Odalarında Raf Kullanımının En Güzel Örnekleri

Evi daha dekoratif bir hale getirmek ve düzenini sağlamak adına her odaya özgü raf kullanım tüyoları hayat kurtarıcıdır. Küçük değişiklikler büyük etkilere sebep olabilir. İşte, raf kullanımının en güzel örnekleri...

Raflar işlevsel olduğu kadar güzel bir görüntü oluşmasını da sağlar. Özellikle yeni ev modasında değeri fark edilen bu alternatif dekor ürünleri oldukça revaçta...

KULLANIŞLI BANYO TEZGAHI ALT RAFLARI

Özellikle küçük ve sıkışık olan banyoları genişletmek için iyi bir öneridir. Aşağıda kullanılan banyo rafları daha fazla yer için dekoratif bir seçenektir. İşlevsel olduğu kadar dekoratif de olan bu dolaplar gün geçtikçe daha fazla talep görüyor.

HER ODAYA UYGUN YARATICI RAFLAR

Hem daha fazla yer açmak hem de dekorasyonda bir yenilik mi yapmak istiyorsunuz? Bunun için yaratıcı duvar rafları güzel bir alternatiftir. Metal ve ahşabın tercih edildiği raflar, birbirinden güzel şekil ve renklerle eve farklı bir hava veriyor. Ayrıca kitap ve ev eşyaları ile dekorasyonu daha da şenlendirebilirsiniz.

DEKORATİF TEL RAFLAR

Tel raflar genellikle çok sık tercih etmeseler de mutfak ve kilerlerde rastlamaktayız. Gün geçtikçe kolay taşınabilirliği ve az yer kaplaması sebebiyle dekorasyoncuların dikkatini çekmeyi başardı. Farklı şekillerde ve daha dekoratif halleri ile banyo ve mutfaklarda işlevsel oldu. Kitap ve havlular ile daha güzel göründüklerini de söylemeliyiz.

ŞİRİN VE GÖZE HİTAP EDEN BAHÇE RAFLARI

Yaz aylarında daha fazla zaman geçirdiğimiz bahçemiz için masa sandalyenin yanı sıra bahçe aletleri ve saksı bitkileri için oldukça idealler. Genellikle ahşap seçilen bahçe rafları, bahçeye farklı bir hava vermek ve düzenlemek açısından ev dizaynında önemli bir yere sahiptir.

Önerilen Haberler