Evinize En Uygun Duvar Saati Hangisi

Evinize En Uygun Duvar Saati Hangisi

Ev tasarımınız için uygun saati mi arıyorsunuz? Retro, klasik, minimalist ya da country, evinize en uygun saati seçmekte özgürsünüz.

Duvar saatinizi seçerken öncelikle ev dekorasyon özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

RETRO EVLER

Ev tasarımı retro ruhuna sahipse, duvar saatini bu ruha uygun tarzda seçmeni gerekecek. Ahşap duvar saati bu noktada ideal tercih olarak öne çıkmaktadır.

Retro tasarımlı evler için bir başka duvar saati modeli de 60'lı yılları hatırlatan geometrik tasarımlı saatleridir. Pop-art akımının izlerini taşıyan geometrik saatler, ev tasarımınızın tamamlayıcısı olacak.

SHABBY CHİC VE COUNTRY TARZI EVLER

Popüler ev dekorasyon trendlerinden olan Country ve Shabby Chic stili, istasyon tipi saatlerde anlamlı bir bütün oluşturuyor.

Bu modele alternatif olarak Roma rakamlı duvar saatleri arasından beğeninize göre seçim yapabilirsiniz.

MODERN-MİNİMALİST EVLER

Modern evlerde klasik tarzda yuvarlak saatlerden biraz uzaklaşmalısınız. Roma rakamları ya da sayılar da duvar saatlerinde yer almamalı. Özgün tarzda ve özgün şekilde saat tasarımları eviniz için doğru seçenekler olacaklardır. Duvar saati seçerken kare, üçgen ya da yazı karakterleri ile donatılmış saatler içinden seçim yapabilirsiniz.

YENİLİKÇİ EVLER

Uzaktan baktığınızda pek de saate benzemeye yakından baktığınızda saat mi değil mi emin olmadığınız saatler; tam aradığınız saat tasarımlarıdır. Evinizin özgünlüğüne duvar saati ile küçük dokunuşlar yaparak ev dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Yastık şeklinde duvar saati ya da bir kuş yuvası şeklinde duvar saati duvarınızda çok şık duracaktır.

Önerilen Haberler