Evinizi değiştiren dekorasyon dokunuşları

Evinizi değiştiren dekorasyon dokunuşları

Küçük dokunuşlar yaparak eviniz bambaşka bir ortama dönüştürmek ister misiniz? Evinizde yeni ve farklı rüzgarlar estirecek dokunuşlarla evinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Yaşam alanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak hayatınızda küçük çaplı değişimler oluşturabilirsiniz. Oturma odanız, mutfağınız ve yatak odanızda yapacağınız değişikliklerle eviniz bir anda bambaşka bir kimliğe bürünecek.

KURTARICI TABLOLAR

Evinize farklı bir hava katmanın en kolay yolu tablolardır. Kafanızdaki konsepte göre tablo seçerek duvarlarınızı canlandırabilir, duvarınızda orman, deniz, tarih, edebiyat veya moda rüzgarları estirebilirsiniz.

KİMLİK KAZANDIRAN ÇİÇEKLER

Ev dekorasyonunu olmazsa olmaz detayı olan çiçekler evinizde doğa rüzgarları estiriyor. Kişisel beğeninize göre seçim yapabileceğiniz bu konuda ev dekorasyonunun genel uyumuna göre de seçimler yapabilirsiniz.

PENCERE ÖNÜNE KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

Pencere önlerine yapacağınız dekoratif bitki düzenlemeleri tek başına yeterlidir. Renkleri ve kokuları ile ortama canlılık kazandıran bitkiler, aynı zamanda saksı ve bitki formlarıyla çok özel dekorasyon ürünlerine dönüşüyor.

İŞLEVİ ÖN PLANA ÇIKARIN

Evinizde kullanmadığınız eşyaların bir listesini çıkarın. İşlevi olmayan ürünleri evinizden çıkarın ve rahat bir nefes alın. Üzerinizden bir yükün kalktığını fark edeceksiniz.

TOZ BIRAKMAYIN

Ev dekorasyonunda hangi tercihi yaparsanız yapın kusursuz temizliği yakalamalısınız. Toz kalmayacak şekilde dip köşe temizlik yaparak evinize ferah bir hava kazandırabilirsiniz.

Önerilen Haberler