Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Evlenilmesi Sakıncalı 5 Erkek Tipi

Evlilik için uygun olmayan erkek tipleri, belirli karakteristik özellikleri yansıtırlar. Bu özellikler genel olarak 5 başlık altında toplanabilir.

Hayatınızın kararını vermenin eşiğine geldiyseniz, evlilik için sakıncalı davranışları gösteren erkeklerin karakteristik özelliklerinini göz önünde bulundurarak kararınızı netleştirebilirsiniz.

1. BENCİL ERKEKLER

Hayatı sadece kendisi için yaşayan bencil erkekler, keyfi ve bireysel hareket ederler.Hayatlarının odak noktalarında kendileri vardır ve ilk çatışma anında sizi yalnız bırakır.

2. EVLİLİK KAVRAMINI BENİMSEMEYEN ERKEKLER

Partnerinizin evliliğe karşı bakışını anlamaya çalışın. Eğer evlilik kelimesi geçtiğinde konuyu değiştiriyor ya da bu konudan olumsuz şekilde bahsediyorsa büyük bir eksi puan yazın.

3.KARİYERİNİ TERCİH EDEN ERKEKLER

Kadınlar güçlü ve başarılı erkek isterler. Ancak erkeklerin bu isteğinin kadınlarının önüne geçmemesi gerekir. Eğer erkek için kariyer partnerinden daha değerliyse bu erkek, evlilik için yanlış seçenektir.

4.EĞLENCEYE FAZLA ÖNEM VEREN ERKEK

Evlenilmesi sakıncalı erkek tiplerinden biri de eğlenceye fazla önem veren erkektir. Bu tip erkekler olgunluktan uzak, sizi devamlı farklı şeylerin peşinde sürükleyecek erkeklerdir.

5.EVLİLİK İÇİN HAMLE YAPMAYAN ERKEK

Evlilik planları iyice konuşulduğu dönemde bile evliliği kendisi için gündem yapmayan erkek, evlilik için sakıncalıdır.

Önerilen Haberler