Evlerin Küçük Devleriyle Dertsiz Hayat

Evlerin Küçük Devleriyle Dertsiz Hayat

Tüm evi kendi kendine tertemiz yapan akıllı süpürgelerden, keyifli sohbetlere eşlik eden kahve makinelerine kadar çeşit çeşit ürün Hepsiburada üzerinden müşterilere sunuluyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte elektrikli ev ve mutfak aletleri kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştırıyor.

14 milyon ürün çeşidiyle müşterilerinin her ihtiyacına cevap veren Hepsiburada, elektrikli ev ve mutfak aletleri kategorisindeki ürün çeşitliliği ve avantajlı fiyatlarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Ütüden, süpürgeye, meyve sıkacağından tost makinesine kadar birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunan Hepsiburada, elektrikli ev ve mutfak aletlerini evlerin küçük kahramanları ilan ediyor.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNE TALEP %53 ARTTI

Elektrikli ev ve mutfak aletleri kategorisinin trend verilerini inceleyen Hepsiburada, Ocak-Haziran 2018'de geçen yılın aynı dönemine göre bu ürün grubuna olan talepte %53 artış yaşandığını duyurdu.

Erkeklerin kadınlardan 3 kat fazla alışveriş yaptığını belirten Hepsiburada, en fazla alışveriş yapan yaş grubunun 36-45 yaş arası olduğunu açıkladı. İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından en çok alışveriş yapan iller sırasıyla Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Muğla, Balıkesir, Tekirdağ oldu. Kategoriden en fazla tercih edilen ürünler ise elektrikli süpürge, buharlı ütü ve blenderlar oldu.

YORULMADAN İŞLERİM BİTSİN DİYENLERE

Yaz aylarında gittikçe zorlaşan ütü işini kolaylaştırmak ve pratik hale isteyenlere buhar kazanlı ütü seçeneklerini öneren Hepsiburada, geniş ürün yelpazesi ve karşılaştırma imkanıyla seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Başında durmaya gerek kalmaksızın kendi kendine tüm evi süpüren akıllı robot süpürgeler ise evleri zahmetsizce tertemiz yapıyor. Süpürge kategorisinde yer alan toz torbalı, torbasız, sulu, dikey, robot, buharlı ve şarjlı süpürge seçenekleri her ihtiyaca ve kullanım alışkanlığına cevap veriyor. Akıllı pişirici kategorisinde yer alan tencereler ise yanma ve taşma derdi olmadan, sürekli kontrol etmeye gerek kalmadan yemeklerin kendi kendine pratik bir şekilde pişmesini sağlıyor.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.