Evliliğin Uzun Ömürlü Olacağını Gösteren Sinyaller

Evliliğin Uzun Ömürlü Olacağını Gösteren Sinyaller

Evliliğinizin ömür boyu sürüp sürmeyeceğini merak ediyorsanız ilişkinizdeki bazı ayrıntıların verdiği sinyallere bakmanız yeterli. İşte ömür boyu sürecek bir evliliğin işaretleri…

Evliliğinizin kısa ömürlü mü uzun ömürlü mü olduğunu anlamak için ilişkinizdeki detayları verdiği mesajlara bakabilirsiniz.

MUTLULUKLARI İLK KİMİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORSUNUZ?

Mutluluğunuzu ya da sıradışı bir şey yaşadığınızda başınızdan geçeni ilk paylaşmak istediğiniz kişi eşinizse, bu evliliğiniz için iyiye işaret. Şakalaşmalar ve günlük hayatın içinde anları paylaşmak, evliliği ileriye taşıyan davranışlardır.

EŞLERİN ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVLER YAPILIYOR MU?

Evlilikte eşlerin üzerine düşen görevler var. Bazen bu görevler aksayabilir ya da ertelenebilir. Bu gibi durumlarda eşler yaşadığı hoşnutsuzluğu açık şekilde ifade edebiliyor ve soruna çözüm bulunuyorsa bu, evliliğin iyi yolda olduğunu gösterir.

ZORLUKLARI BERABER AŞAN ÇİFTLER

Çiftler eğer sadece iyi günde değil kötü günde de birbirlerine destek veriyorsa bu, evliliğin uzun ömürlü olacağını söylemek mümkündür. İyi günde, kötü günde beraber olan, ilişkiyi mecburiyet değil eğlence olarak gören çiftlerin evliliği sağlam temeller üzerine kurulmuş demektir.

BERABERKEN ZAMAN SU GİBİ AKIYOR

Sıkıcı rutinleri yaparken bile mutluysanız evliliğiniz ileriye dönük sinyaller veriyor demektir. Mutluyken güzel geçen zaman sıkıcı işleri yaparken de güzel geçiyorsa evliliğinizde ciddi sorunlar yaşamayacaksınız demektir.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR MUSUNUZ?

Yıllar geçse de eşinizin yetenekleri sizi şaşırtmaya devam ediyor mu? Onun tiyatroya yeteneği olduğunu görmek, yıllar sonra müzik aleti çalabildiğini öğrenmek ve ya da muazzam yağlı boya yağlı boya tabloları yapabildiğini öğrenmek, evliliğinizi sizin için ilgi çekici hale getirir. Bu da evliliğinizi uzunömürlü yapar.

KIZIYORSUNUZ AMA ONU ÇOK SEVİYORSUNUZ

Sağlıklı ilişkilerde çiftler belirli seviyede çatışma yaşar. Ama sonra ilk günkü şakalaşma ve sohbet haline dönüyorsa bu ilişki de gelecek vadediyor demektir.

Önerilen Haberler