Fatima 1932/ByFamuse Cafe Fatima 1932/ByFamuse Cafe

Fatima 1932/ByFamuse Cafe'den Sevgililer Günü Etkinliği

Fatima1932 / By Famuse Cafe 14 Şubat Perşembe günü İstanbul'daki ilk mağazasında Parıltı Derneği ile çok özel bir projeye imza atarak Sevgililer Günü Etkinliğini gerçekleştirdi.

Bir Ankara firması olan Fatima 1932/ByFamuse çikolatadan lokum çeşitlerine kolonya - oda kokusundan mumlara, cam ve gümüşten hediyeliklere kadar çok geniş bir yelpazedeki ürün çeşitliliğiyle misafirlerine hizmet verecek.

İç Anadolu Genç İşadamları Federasyonu (İÇGİAF) Başkanı olan Fatima 1932/ByFamuse Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Semiz, hem firma olarak hem de bir dernek başkanı olarak sosyal sorumluluk projelerinin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Fabrikasyon ürün kullanmayan, el yapımı ve orijinal meşeli ürünlerle dikkatleri çeken Fatima, kaliteden ödün vermeden farklı ve kalıcı olmanın yanı sıra insan sağlığını da en önemli kriter olarak görüyor. Bu bağlamda Fatima, ürünlerinde insan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir kimyasal maddeyi kullanmıyor.

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı etkinlikte konuklar Fatima 1932/ByFamuse'un menüsü'nde bulunan lezzetlerden tadma fırsatı buldular.

Türkiye'de ilk defa Batı ve Anadolu kültürünü harmanlayarak Mezopotamya'dan ilham alan ve ürünlerini bu dokuyla müşterilerine sunan, kalplerde ve damaklarda yer eden ''Fatima1932 / By Famuse'' sosyal sorumluluk projesi ile ilk lansmanını, gerçekleştirmiş oldu.

Sevgililer Günü'nü Fatima'da Kutladılar

Futbol Milli Takımımızın eski file bekçesi Rüştü Reçber güzel eşi Işıl Reçber ile birlikte Fatima 1932/ByFamuse'da akşam yemeği yediler. Sevgililer Gününü anlamlı bir şekilde kutlamak istediklerini belirten Reçber çifti, yenilen yemeklerin ardından mekandan ayrıldılar.

Fatma SEMİZ
Sümeyra TEYMUR
Buse TERİM
Behiye TEYMUR
Monik İPEKEL
Serhat ÖZALP- Fatma SEMİZ
Işıl - Rüştü REÇBER
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler