Fenomen gelin adayı Hanife, bikini giydi!

Fenomen gelin adayı Hanife, bikini giydi!

Katıldığı evlilik programıyla adını duyuran Hanife Gürdal, kişisel sosyal medya hesabından bikinili poz paylaştı. Fenomen gelin adayının paylaşımı, soysal medyada gündem oldu.

Fenomen gelin Hanife Gürdal "İyice zumlayın bikini giydim. Bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım." notu ile bikinili fotoğrafını paylaştı. Hanife Gürdal'ın pozu sosyal medyanın çok konuşulan konularından oldu.

"BEYİNLERİNİ KULLANMIYORLAR"

Gelin adayı Hanife Gürdal sosyal medyayı sallayan bikinili fotoğraf paylaşımı yaptı. Gürdal fotoğrafına "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım g.. m..e falan görebilecek misiniz? Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum. Öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." notunu ekledi.

"BU KADAR GÖZE SOKMAK ÇOK GEREKSİZ"

Fenomen gelin adayının paylaşımına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi. "Kapalıyken birden bire bu kadar açılmak. Açıldığını bu kadar göze sokmak. Çok gereksiz." gibi İfadelerin kullandığı yorumlarda "Çok güzelsin kimseyi umursama." gibi ifadeler de kullanıldı.

Önerilen Haberler