Ferhunde Hanımlar Dizisinin Oyuncuları Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

Ferhunde Hanımlar Dizisinin Oyuncuları Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

Ferhunde Hanımlar dizisinde rol alan Tamer Karadağlı ve İpek Çeken, yıllar sonra bir araya geldi. Karadağlı, buluşmanın fotoğrafını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

6 yıl boyunca Ferhunde Hanımlar dizisinde rol alan Tamer Karadağlı ve İpek Çeken, yıllar sonra bir araya geldi. Buluşmadan fotoğraf paylaşan Karadağlı'nın paylaşımı ünlü isimler ve takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Tamer Karadağlı, İpek Çeken'le buluşmasının fotoğrafını kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Beğeni ve yorum yağmuruna tutulan paylaşıma ünlü isimlerden ve takipçilerden övgü dolu yorumlar geldi.

EN ÇOK İZLENEN DİZİLERDENDİ

1993'te çekimlerine başlanan Ferhunde Hanımlar, dizi kültürünün temellerini oluşturan dizilerden biri oldu. Geniş bir aile üzerine kurgulanan dizide doğaçlamalar ve samimi oyuncular dizinin sevilmesini sağladı. Günlük hayatın rutin olaylarını samimi bir dille ele alan dizide Tamer Karadağlı, Melek Baykal, Turgay Tanülkü, Songül Öden, Hatice Aslan, Yurdaer Okur, İnci Türkay, Ayşe Nil Şamlıoğlu ve Hülya Gülşen Irmak gibi oyuncular rol aldı.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.