Fotoğraf Tutkunlarına Özel 5 Destinasyon

Fotoğraf Tutkunlarına Özel 5 Destinasyon

Bir fotoğraf tutkununu için sınırlar ya da mesafeler kısıtlayamaz. Sınırları aşan ve mesafe engeli tanımayan fotoğrafçılar için en özel tek başlıkta bir araya geldi.

Farklı kültürleri ve doğanın büyüleyici manzaralarını fotoğraflamak isteyen fotoğrafçılar için hazırlanan rotada Çin'den Amerika'ya Namiba'dan Tanzanya'ya kadar farklı destinasyonlar var.

1.ABD / ARİZONA

Kültür sanat dergilerinde ve doğa fotoğraflarında sergilerinde kendisine sıkça yer bulan Arizona doğa manzaraları, özellikle Grand Canyon bölgesinde fotoğrafçılara özel manzaralar sunuyor.

Antelope Canyon, Havasu Falls, ve Kolorado Nehri'nin oluşturduğu bir kıvrım olan Horseshoe Bend da fotoğrafçılar için alternatifler sunuyor.

2.ÇİN / GUİLİN - YANGSHUO

Çinli sanatçıların ilham kaynağı Guilin ve Yangshuo muhteşem doğa manzaraları ile fotoğrafçılara da ilham veriyor.

3.NAMİBYA / SKELETON COAST

Namibya kıyı şeridinin büyük bölümünü kaplayan Skeleton Coast, "Ölüm Sahili" olarak anılıyor. Bu kıyılarda korkunç güzellikler fotoğrafçıları bekliyor.

4.TANZANYA / SERENGETİ

Belgesel çekimlerinin uğrak mekanı Serengeti, Doğu Afrika'nın en etkileyici manzaralarını gözler önüne seriyor. Vahşi hayatın ayak izlerini takip etmek için Serengeti'de fotoğraf makinenizle bir seyahat yapabilirsiniz.

5. ŞİLİ / PATAGONYA

Patagonya'yı gördüğünüzde doğaya bakışınız değişecek. Saf güzellikleri ve sakin ortamı ile Patagonya'da benzersiz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Önerilen Haberler