Game of Thrones

Game of Thrones'un Kadın Kahramanlarının Etkileyici Saçları

Her bölümü izlenme rekorları kıran "Game of Thrones" kadın kahramanlarının saç şekilleri ile trendlere yön veriyor.

İşte Arya Stark'tan Sansa Stark'a, Cersei Lannister'dan Daenerys Targaryen'a kadar Game of Thrones'un kadın kahramanlarının en etkileyici saçları...

1 - CERSEİ LANNİSTER

Kimi zaman örgülerle kimi zaman burgulu saçlarıyla ekrana yansıyan Cersei Lannister, kızıl saçlarıyla güçlü kadın profili çiziyor.

2 - DAENERYS TARGARYEN

Dizideki rolüne uygun şekilde göz alıcı ve etkielyici saç şekillerine sahip olan Daenery Targaryen, 1. sezondan itibaren görmeye alışık olduğumuz örgülü saçları ile dizinin en önemli simgelerinden biri oldu.

3 - SANSA STARK

TV ekranlarının en güzel kızıl saç modellerine sahip olduğu söylenen Sansa Stark, incilerle süslü, altın iplikli ve burgulu saçları ile karakterini başarıyla canlandırıyor.

4 - MELİSANDRE

Dizide Kızıl Rahibe olarak tanınan Melisandre, iki yandan burgulu yapılmış saçları ile karmaşık ve büyülü rolüyle bütünleşiyor.

5 - MARGAERY TYRELL

7. sezonda diziye veda eden Margaery Tyrell, düğün günü sahnesindeki burgulu saçları ile hafızalara kazındı.

6 - MİSSANDEİ

Bilge duruşuyla dizinin en sofistik karakterlerinden biri olan Missandei, doğal saçları ile dizi karakterleri içinde farklı bir portre çiziyor.

7 - ARYA STARK

Game of Thrones'un gizli kahramanlarından olan Arya Stark 8. sezon 3. bölümdene kadar güçlü bir karakter olduğunu Night King'i öldürerek gösterdi. Saçlarıyla da genç kızların saç şekillerine yön veren Arya Stark yeni bölümlerde daha da güçlü bir konuma gelecek gibi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler