Gamze Özçelik tesettür giyim koleksiyonu tasarladı

Gamze Özçelik tesettür giyim koleksiyonu tasarladı

Uzun süre kameralardan uzak duran ve muhtaç insanlara yardım organizasyonlarına ağırlık veren Gamze Özçelik "Gamze Özçelik X Mizalle" adlı özel koleksiyonunun tanıtımı için özel lansman daveti düzenledi.

Şıklığına önem veren, kendinden emin ve güçlü kadınlardan esinlenerek hazırlanan ve 2019/20 Sonbahar Kış sezonunda moda severlerle buluşacak olan özel koleksiyonda; etnik figürler, çiçek ve hayvan desenleriyle bezenmiş elbiseler, kimono, kaftan, trençkot ve giy çık parçalar bulunuyor.

GAMZE ÖZÇELİK TASARLADI

37 yaşındaki Gamze Özçelik kendi imzasıyla tasarlanan tesettür giyim koleksiyonunu tanıttı. İş ve cemiyet dünyasından önemli isimlerin katıldığı sunumda Özçelik'in özel tasarımları tanıtıldı.

"YAŞAM TARZIMDA OLMASI KURALINI ÖN PLANA ÇIKARDIM"

Tasarladığı kıyafetler hakkında açıklama yapan Özçelik, "Kıyafetleri hazırlarken kendi yaşam tarzımda olması kuralını ön plana çıkardım, bu benim işim değildi ama yaptım" dedi.

"GÜZEL ÖRTMESİNE DİKKAT ETTİK"

Tasarım süreci hakkında detaylar paylaşan Gamze Özçelik "Özellikle kendi giyebileceğim şeyler yapmak istedim. Dışarı çıkarken de kendi bayan arkadaşlarımlayken de rahat giyebileceğim, keyif alacağım ama çok da gösterişli olmayan sade kıyafetler, dış giyimler hazırlamaya çalıştık. Güzel örtmesine dikkat ettik. En önemli dikkat ettiğimiz buydu" ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler