Geleceğin İlişkileri Nasıl Olacak? Geleceğin İlişkileri Nasıl Olacak?

Geleceğin İlişkileri Nasıl Olacak?

Bilim kurgu filmlerinde gördüğünüz gerçeküstü sahneleri yakın gelecekte hayatımızda görebilirsiniz. Peki, yeni gelişmeler ilişkileri nasıl etkileyecek, öğrenmek ister misiniz?

10 yıl öncesine kadar hayal olan birçok şey artık günlük alışkanlıklarımız haline geldi. Yakın gelecekte ilişkilerde büyük değişimler yaşanacağını söyleyebiliriz. Robotlar, DNA eşleşmeleri ve daha fazlası yazımızda…

DNA ANALİZİ İLE EŞ SEÇİMİ

Yakın gelecekte ilişkilere tıp yön verebilir. Tıbbi olarak DNA analizi ile insanların kapsamlı analizi yapılacak mükemmel çiftlerin tespiti yapılabilecek. DNA analizi ile mükemmel uyumlu çiftler ve bu birlikteliklerden ideal gen kombinasyonlu çocuklar dünyaya gelecek.

ROBOTLARLA AŞK

Uzmanlar, 50 yıl sonra robotlarla aşk yaşanabileceğini ifade ediyor. İnsansı robotların çıkmaya başlaması ile robotlarla aşk için çok da fazla beklemeyeceğiz gibi.

KİRALIK AİLELER

Kulağa şaşırtıcıgeliyor ancak bu kavram hayatımıza girdi bile. Japonya'da uygulanmakta olan "Kiralık aile"yöntemi gelecekte abonelik ve sürpriz kampanya gibi değişik şekillerde karşımıza çıkabilir.

Japonya'da "Kiralık aile" uygulamasında sadece erkeklerin bu uygulamayı kullanmasına izin veriliyor. Belirli bir süre için aile ya da eş kiralanabiliyor. Çok yüksek bir maliyeti olan bu uygulamaya ilgi giderek artıyor. Kiralık ailelerin çoğunun rezerve edilmiş olması da ilginin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Bu hizmetin kapsamında, parkta çocuklarla oynamak, alışverişe çıkmak ve gerçek aileymiş gibi davranışlarda bulunmaktadır.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler