Gelinlerin En Özel Gününe Romantik Koleksiyon

Gelinlerin En Özel Gününe Romantik Koleksiyon

Romantik detaylar ve fransız dantellerinin birleştiği, zengin işlemelerin yer aldığı özel gelin koleksiyonu ile Dagi, yeni sezonda gelinlerin ihtişamına yakışır tasarımlarla dikkat çekiyor.Romantik detaylar ve fransız dantellerinin birleştiği, zengin işlemelerin yer aldığı 

özel gelin koleksiyonu ile Dagi, yeni sezonda gelinlerin ihtişamına yakışır tasarımlarla dikkat çekiyor.Dagi, çeyiz grubu için tasarladığı yeni koleksiyonuyla, gelin adaylarının en özel günlerine eşlik ediyor.

Düğün gecesi genç kızlar için en romantik ve masalsı gecedir. Özenle seçilen gelinlikler ve iç giyim ürünleri ile  gelin adaylarının hayalleri gerçeğe dönüyor. Özel detayları ve şık tasarımı ile öne çıkan  Dagi'nin "gelin koleksiyonunu" genç kızların düğün listesinin başında yer alıyor.

Dagi Gelin Koleksiyonunda Sıra Dışı ve Özgün Tasarım

Dagi 'nin tül ve dantelin en özel kullanımıyla yarattığı büstiyerli yeni tasarımı bu sezonun en çok konuşulacak parçaları arasında. Masum ve romantik siluetler yaratan tasarım, gelin adayları için alışılmışın dışında bambaşka bir form sunuyor. Saflığın temsili beyaz ve zarafetin temsilcisi siyah renklerde hazırlanan özel seri romantizmin ve zarafetin gücünü bir arada kullanıyor. 

Masalsı Bir Koleksiyon

Push-up etkisi yaratan büstiyerin uzun etek formundaki tül ile bir arada kullanıldığı tasarım, iç çamaşırın ötesinde gelinler için masalsı bir etki yaratıyor. Fransız danteli ve tülün tamamlayıcı birleşiminden oluşan Dagi Gelin Koleksiyonu'nun özel serisi, transparan detayları ile daha çekici ve büyülü bir hale bürünüyor. Cesur detaylara eşlik eden minimal taşlar ise gecenin büyüsünü bozmayacak kadar küçük ışıltılar yaratıyor. Dagi, yeni sezon için hazırladığı bu özel koleksiyon ile gelinler için adeta ikinci bir gelinlik vaat ediyor.

Romantizm, Tutku ve Sadelik Dagi Gelin Koleksiyonunda

Bu sezon zarafeti ön plana taşıyan Fransız danteli ile şifonun tamamlayıcı birleşiminden oluşan iç giyim parçaları yine popülerliğini koruyor. Dagi'nin tutku ve sadelikten ilham alarak tasarladığı Dagi Gelin Koleksiyonu'nda yer alan iç giyim koleksiyonu, büstiyerler, jartiyer takımlar, saten şort takımlardan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan iç giyim ürünleri gelinlerin gelinliklerini en kusursuz biçimde taşımalarını sağlarken; feminen detaylar ekru ve beyaz renklerde hayat buluyor. Üç boyutlu çiçekler, işlemeler, dantel aplik kullanımı ile zenginleştirilmiş koleksiyon çekici görünmenin yanında masumiyetin de simgesi oluyor.

Önerilen Haberler