Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Komedi Filmi

Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Komedi Filmi

Gelmiş gelmiş en iyi komedi filmi ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Tek başınıza keyifli anlar yaşayabileceğiniz filmler aynı zamanda arkadaş grubu ile beraber izlenerek bol kahkahalı anlar yaşatıyor.

BRİAN'IN HAYATI – 1979

Tüm zamanların en komik filmlerinden biri olan Brian'ın Hayatı, Hz. İsa ile aynı gece dünyaya gelen Brian'ın hikayesini anlatıyor. M.S 33 tarihinde sahte mesih olarak kendini tanıtan Brian'ın hikayesini bol kahkahalarla izleyeceksiniz.

UÇAK – 1980

1980 yapımı Airplane (Uçak), felaket filmleriyle dalga geçiyor. 2. Dünya Savaşı pilotlarından Ted Striker, diğer pilotların besin zehirlenmesi yaşaması sonucu mecburen pilot koltuğuna geçiyor.Striker'in pilot koltuğuna geçmesi ile olanlar oluyor. Yetişkinler için biçilmiş kaftan olan Airplane, kalabalık bir arkadaş grubu ile izlenecek bir komedi tarzındadır.

ÇILGIN LİSELİLER – 1998

Aşırı sosyal olan Max, okulundaki tüm sosyal gruplara üyedir. Okul gazetesinde editörlük yapan Max, derslerinde başarısızdır. Öğretmeni Cross' a aşık olan Max'ın hayatı o andan sonra kahkahalarla izlenecek bir hikayeye dönüşür.

KADIN AVCILARI – 1955

Peter Sellers'in oynadığı bir başka komedi olan Kadın Avcıları, 5 kişilik çetenin soygun girişimini konu ediniyor. Ev sahibi kadının olağan dışı hareketleri ile soygunu zorlu bir operasyona dönüşür.

MARX KARDEŞLER SAVAŞTA – 1933

1933 yapımı olan film, 68 dakika boyunca eğlenceli anlar yaşatıyor. Duxk Soup, Max Kardeşlerin Freedonia ülkesinde yaşadıkları sıra dışı olayları konu alıyor.Günümüz mizah anlayışından oldukça farklı kurgusu olan Marx Kardeşler Savaşta, oyunculuğu ve senaryosu ile izleyenlerin hafızasına kazınıyor.

AMERİKAN GÜCÜ – 2004

South Park'ın yapımcılarının imzasını taşıyan Amerikan Gücü, kuklalar ile eğlenceli bir görünüm sunuyor. Dünyayı tüm tehlikelerden temizlemeyi amaçlayan Amerikan Gücü, önündeki tüm engelleri aşarken izleyenleri de güldürüyor.

DR. GARİP AŞK – 1964

Pembe Panter serisinden tanıdığımız Peter Sellers'in oynadığı film, başrol oyuncusu ve yönetmeni ile efsanevi bir kadroya sahip. Sovyetlere karşı ansızın savaş açan savaş yanlısı general nedeniyle, iki ülke arasında yaşanan olayları konu ediniyor. Sürpriz silahın devreye girmesiyle konu ilginçbir hale geliyor.

BAZILARI SICAK SEVER – 1959

Marlyn Monroe'nun başrolde olduğu filmde iki caz müzisyeninin mafyadan kaçışı ele alınıyor. Kaçış serüvenleri ilginç bir maceraya dönüşen ikilinin başından geçenler kahkahaya boğacak.

BORAT – 2006

Muhabirlik yapan Borat, aynı zamanda ülkesinde önemli bir kişidir.Amerikan yaşam alışkanlıklarını araştırması için Kazakistan hükümeti tarafından görevlendirilen Borat, Pamela Anderson'a aşık olmuştur.Borat'ı başından geçenler izleyenleri kahkahaya boğacak.

ANNİE HALL - 1977

Sıra dışı oyunculardan biri olan Woody Allen'in en başarılı filmlerinden olan Annie Hall, özgün bir komedi filmi olarak öne çıkıyor. Komedyen Alvy Singer'in Annie Hall ile tanışmasını ve yaşadığı ilişkinin etkilerini konu alan filmde ilginç şekilde gelişen ilişki anlatılıyor.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler