Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Gerçek aşkı bulduğunuzu gösteren 10 işaret

Sevgilinizin sizin için ideal eş olup olmadığını ve yaşadığınız ilişkide gerçek aşkı bulup bulmadığınızı merak ediyorsanız, gerçek aşkın işaretlerini ilişkinizde aramalısınız.

Gerçek aşkın işaretleri ile ilişkinizi kıyaslayarak hayatınızın aşkını mı buldunuz, yoksa ilişkinizin bir zaman kaybı mı, anlayabilirsiniz.

GERÇEK AŞKIN 10 İŞARETİ

1.Özgürce konuşabilmeniz: Sevgilinizle her şeyi rahat ve açık şekilde konuşabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız ilişkiniz sağlam bir zemin üzerine kurulu demektir.

2.Sorunlarınızı paylaşması: Sorunsuz bir ilişki yok. Yaşadığınız sorunları onunla paylaşabilmeli, ilişkinizin tıkanan yollarını açabilmelisiniz. Bunu yapabiliyorsanız aşamayacağını sorun demektir.

3.Sözünü tutuyor mu?: Sevgilinize güvenebilmeniz için onun verdiği sözleri tutuyor olması gerekir. Eğer bunu yapıyorsa ona güvenebilir, ilişkiniz ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

4.Sizi sevdiği insanlara tanıtması: Onun size değer verdiğini anlamanız için sizi ailesiyle ve yakın arkadaşları ile tanıştırması gerekir. Eğer bunu yapmışsa artık ilişkinizi rayına oturmuş demektir.

5.Size öncelik vermesi: Sevgilinizin her konuda siz olmalı ve daime sizi el üstünde tutmalıdır. Bu davranışı otomatik olarak gösteremeyen bir sevgiliniz varsa size yeterince değer vermiyor demektir.

6.Sizi değiştirmeye çalışmaması: Sevgiliniz sizi siz olduğunuz için sevmeli ve sizin karakteristik özelliklerinize müdahale etmemeli. Eğer sevgiliniz buna dikkat ediyorsa size saygısı var demektir.

7.Daima yanınızda mı?: Sorunlarla karşılaştığınızda, çıkmaza girdiğinizde yanınızda olan ilk kişi sevgilinizse sizi düşünüyor demektir. Bu da ilişkinizi ilerletebileceğiniz anlamına geliyor.

8.Mutlu olmanız için çabalıyor mu?: Sevgilinizin çok büyük imkanları olmayabilir. Ama elinde olan imkanları sizin mutlu olmanı için kullanıyor ve buna çabalıyorsa mutlu bir ilişkiniz olacak demektir.

9.Heyecanlanıyor musunuz?: Heyecan, bir ilişkinin olamazsa olmazıdır. Onun yanındayken eğer heyecanlanıyor ve kalbiniz hızlı çarpıyorsa ilişkinizde en değerli şeyi yakalamışsınız demektir.

10.Yanındayken rahat mısınız?: Onun yanındayken kendinizi rahatsız hissetmiyor ve stresten uzaklaşıyorsanız, gerçek aşkınızın yanınızdasınız demektir.

Önerilen Haberler