Gerçek ortaya çıktı! Demet Şener hamile mi?

Gerçek ortaya çıktı! Demet Şener hamile mi?

Geçtiğimiz günlerde iş insanı Cenk Küpeli ile dünyaevine giren Demet Şener'in hamile olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Küpeli, Demet Şener'in hamile olmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı.

2. Sayfa programında açıklamalarda bulunan Cenk Küpeli, düğün töreni hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. Demet Şener'in hamile olduğu iddialarına yalanlayarak konuya noktayı koydu.

DEMET ŞENER HAMİLE Mİ?

Cenk Küpeli eşi Demet Şener'in hamile olduğu yönündeki iddialara cevap verdi. İddiaların asılsız olduğunu söyleyen Küpeli "Anne ve babam konusunda bir burukluğum oldu ama onlarda saygı gösteriyorlar. Demet'in abileri de düğündeydi. Demet de hamile değil zaten. İddet müddeti sürecinin kalkması için Demet'in hamile olmadığını kanıtlanmıştı bunların doğru olması mümkün değil." sözlerini kullandı.

"AİLEMİZE NİKAHA 3 GÜN KALA SÖYLEDİK"

Cenk Küpeli, anne ve babasının Demet Şener'i istemediği ve Demet Şener'in hamile olduğu iddialarına 2. Sayfa programında yanıtladı, Küpeli "Nikahımızın duyurulması çok geç oldu herkese 3 gün kala önce açıkladık. Bu yüzden ailemizden herkes katılamadı. Kimsenin Demet'i istememe gibi bir düşüncesi yok. Demet bizim en kıymetlimiz. Biz Anadolu ailesiyiz, annem ve babama da 3 gün önce söylediğimiz için ailemde katılamadı. Altında başka bir olay aranmasın. Biz Ankaralıyız ailem de Ankaralı. Mesafelerden dolayı gelemediler. Ailemizle hiçbir sorunumuz yok. Annemin sinir krizi geçirerek Demet'i istememesi gibi bir şey yok. Bunu nereden duydunuz bilmiyorum." dedi.

Önerilen Haberler