Gigi Hadid ve Zayn Malik

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı

İlk bebeğini kucağına almanın heyecanı içinde olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid, 4 ay sonra bebeğinin adının "Khai" olduğunu açıkladı. Hadid, ismini açıkladığı bebeğinin yüzünü göstermemeye devam ediyor.

Gigi Hadid, Zayn Malik ile ilişkisinden dünyaya gelen kızının adını aylar sonra Instagram hesabından yaptığı bir hamleyle açıkladı. 25 yaşındaki Gigi Hadid, Instagram sayfasında kendisiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bölüme "Khai'nin annesi" notunu ekledi. Böylece minik bebeğin adı da ortaya çıkmış oldu.

KHAİ ADININ ANLAMI NE?

"Khai" kelimesinin sözlük anlamının seçilmiş kişi ya da asil kişi, asalet anlamına geldiği belirtildi. Khai ismi, Gigi Hadid'in kardeşi Bella'nın ikinci adı ile de benzerlik gösteriyor. Bella Hadid'in tam adı Isabella Khair Hadid. Arapça bir kelime olan "Khair", "iyi, bereketli, nimet" gibi anlamlara geliyor.

ANNE-BABA OLDUKLARINI INSTAGRAM'DAN DUYURMUŞLARDI

Gigi Hadid ile Zayn Malik, bebeklerinin dünyaya gelişini bir Instagram hesabından yaptığı "Kızımız hafta sonu bize katıldı dünyamızı değiştirdi' paylaşımıyla duyurmuştu. Zayn Malik ise kendi sosyal medya sayfasından kızının doğumunu duyururken "Hissettiklerimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız" demişti.

Önerilen Haberler