Göbek deliğinizin şekli karakterinizi yansıtıyor

Göbek deliğinizin şekli karakterinizi yansıtıyor

Göbek deliğinizin karakteriniz hakkında bilgiler verdiğini biliyor muydunuz? Göbeğinizin, inceliği, uzunluğu, genişliği ve şekli, karakteriniz hakkında birçok bilgi veriyor.

Göbek deliğinizin şekli nasıl biri olduğunuz konusunda bilgiler veriyor. Mükemmeliyetçi misiniz, maceracı mısınız ya da detaycı mısınız? Çok daha fazlasını göbek deliğinizin şekline bakarak anlayabilirsiniz.

İNCE VE UZUN GÖBEK DELİĞİ

İnce uzun göbek deliğine sahip kişiler, mücadeleci ve güçlü kişilerdir. Kontrolün elinde olmasını isteyen bu kişiler aynı zamanda mükemmeliyetçidir. Başarılı olsalar da her zaman biraz kaygılıdırlar.

YUVARLAK GÖBEK DELİĞİ

Göbek deliği yuvarlak olan kişilerin dengeli bir kişiliği vardır. Ayakları yere sağlam basan bu kişiler, kimsenin de rahatını bozmazlar. Yaşamı sade ve dingin yaşarlar.

ÇIKIK GÖBEK DELİĞİ

Nadiren görülen çıkık göbek deliğine sahip kişilerin kişilerinin genç hatta çocuksu olduğu söylenir. Her daim genç ve enerjik olan bu kişiler, olgunluktan uzak hayatı tüm renkleriyle yaşarlar.

KUM SAATİ GÖBEK DELİĞİ

Dikey şekilde olan kum saati göbek deliğine sahip kişiler çok konuşur. Gazetecilik, oyunculuk ve pazarlamacılık gibi alanlarda başarı sağlarlar. Konuşmaları etkileyici olsa da biraz şüphe uyandırırlar.

DÜZ GÖBEK DELİĞİ

Var ve yok arasında ince bir çizgi halinde olan düz göbek deliği, idealist, tasarımcı ve tutkulu bir kişilik anlamına gelir. Bu kişiler sanat alanında başarılı işlere imza atabilirler.

OVAL GÖBEK DELİĞİ

Derin ve geniş göbek deliğine sahip olanlar rehberlik etmeyi seven kişilerdir. Terapist, öğretmen ve sosyal hizmetler gibi mesleklere yatkındırlar. Oval göbek deliğine sahip olan kişiler, rehberliğe yatkın olmaları nedeniyle otoriter ve kuralcı olabilirler.

PAPYON GÖBEK DELİĞİ

Kum saatinin yatay hali olan papyon göbek deliği, yenilikçi ve akılcı kişilerde bulunur.Bu tip göbek deliğine sahipseniz muhtemelen matematik ve fen derslerinde başarılısınızdır.

Önerilen Haberler