Gözaltı Morluklarını 5 Adımda Yok Edin Gözaltı Morluklarını 5 Adımda Yok Edin

Gözaltı Morluklarını 5 Adımda Yok Edin

Gözaltı morluklarını çeşitli makyaj yöntemleri ile kapatsanız da kalıcı sonuç için bu yeterli olmayacaktır. Doğal ve canlı göz altları için farklı yöntemlere ihtiyacınız var.

MASAJLA BAŞLAYIN

Pratik bir yöntem olan göz çevresi masajı, dinlenmiş ve rahat bir göz çevresi için gereklidir. Titreşimli yeni nesil cihazlarla etkili sonuçların alınacağı göz çevresi masajında, çeşitli masaj aletleri de kullanılabilir.

RETİNOLÜN YENİLEYİCİ ÖZELLİĞİ

Kolajen üretimini hızlandıran retinol göz altlarında etkili sonuçlar veriyor. Kırışıklıkları azaltan retinol, göz çevresini güçlendirerek bu bölgenin canlı görünmesini sağlıyor. Serum formunda seçenekleri olan retinol, krem olarak da bulunabiliyor.

KAFEİN ETKİSİ

Koyu ve şişkin göz altlarını gideren kafein, göz altı bölgesindeki kılcal damarların genişlemesini sağlayarak morlukları gideriyor. Bu nedenle bakım uygulamalarında belirli ölçüde kafein odaklı ürünlere yer verebilirsiniz.

C VİTAMİNİ

Aydınlatıcı etkisi bilinen C vitamini, göz altı bölgesi için aranan çözümü sunuyor. Parlak ve aydınlık bir gözaltı için çözüm olan C vitamini, aynı zamanda UV yaşlanması ve strese karşı da çözüm oluyor. Günlük bakım kremleri şeklinde kullanılan C vitamini, göz çevresine bakım yaparak canlı bir görünüm sunuyor.

DERİNLEMESİNE ETKİ İÇİN GECE BAKIMI

Gece bakım ürünleri tercih edilerek göz altı sorunlarını en aza indirebilirsiniz. Gece boyunca cildinizi yenileyen gece bakım ürünleri, sabah aydınlık, dingin ve dinlenmiş bir göz altı ile uyanmayı sağlıyor.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler