Gözlükte Yeni Trend: Optik Çerçeveler

Gözlükte Yeni Trend: Optik Çerçeveler

Numaralı gözlüklerde kullanılan optik çerçeveler artık numarasız gözlüklerde bir trend haline geldi ve giyim kombinini tamamlayan aksesuarlara dönüştü.

2019'da sıkça rastlayacağınız optik çerçeveler, farklı renk ve tasarım seçenekleri sunuyor. Hangi modelin uygun olduğuna ve optik çerçeve alırken nelere dikkat edileceğine yakından bakarak en doğru kararı verebilirsiniz.

UCUZDAN KAÇININ

Bir moda akımı gibi kısa süreli olacağını düşünüp ucuz optik çerçeve almaktan kaçının. Sağlıksız gözlüklerin göz sağlığınızı tehdit ettiğini ve tasarımlarının aradığınız şık etkiyi sağlamayacağını bilmelisiniz.

GÖZLÜKTE HANGİ MALZEMELER KULLANILMIŞ?

Kalitesiz materyallerle üretilen gözlükler güneşin zararlı ışınlarını engellemediği gibi göz sağlığı için risk oluşturuyor. Hangi malzemeden üretildiği belli olmayan ürünler, alerjik durumlara yol açabilir. Cilt sağlınız ve göz sağlığınız için polarize camlı gözlüklerden tercih yapabilirsiniz. Darbelere karşı dirençli olan bu materyal gözlüğünüzü uzun süre kullanabilmeyi sağlıyor.

PAHALI OLMASI TEK KRİTER DEĞİL

Kaliteli gözlük almak demek en pahalı gözlüğü almak demek değildir. Gözlükte kullanılan materyalin sağlık açısından ve kullanım açısından uygunluğu birinci kriter olmalıdır. En pahalıyı alarak en kaliteliyi aldığınızı düşünmek yanlış tercihlere neden olabilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.