Gözümüzü Alacak Trend: Neon

Gözümüzü Alacak Trend: Neon

Bu seneye damgasını vuracak stil ve renklere bir yenisi daha eklendi. Podyumlarda ve kırmızı halı geçitlerinde sinyallerini aldığımız neon renkler, caddelerde ve sokaklarda şimdiden yerini almaya başladı.

Gözlerimizi parlatan neon renkler, oldukça canlı ancak kullanımı oldukça risklidir. 2019 modası da cesur bir seçimle neonu trend haline getirdi. İşte, neon rengi ve 2019 yaz modası...

ÜNLÜ MARKALAR NEONU PODYUMA TAŞIDI

Prabal Gurung, Brandon Maxwell and Virgil Abloh gibi dünyaca ünlü moda markaları neonukoleksiyonları arasında kullanarak bu senenin neon trendini belirledi.

Bu sene özellikle floresan yeşili ve neon pembe daha yaygın görülecek. Tulumlarda ve elbilselerde baştan sona görülecek neon renkler aynı zamanda aynı rengin farklı bir ton ile kombinlenmesi şeklinde bu senenin modası olan ton sür ton da yapılabilir.

Tamamen bu renkleri giymek istemeyenler içinse neon renkleri soft renklerle harmanlamak doğru bir seçenek olacaktır. Özellikle neon rengi cüzdan ve ayakkabılarla kombin yapılabilir. Bu senenin trend rengi olmasından dolayı neon ruj, oje ve küpeler oldukça popüler olacak. Kalın eyeliner ile de çok yakışan neon renkler şimdiden ünlülerin odağı olmuş durumda.

2018'in sonbahar trendi olan neon, 2019 yazında caddelerde ve sokaklarda yerini alacak. Nude bej renkler ile de kombin ederek aynı anda iki moda rengi kullanabilirsiniz. Yada tişörtü , pantolonu neon kullanarak soft renklerin arasında patlatabilirsiniz.

Önerilen Haberler