Guess 2018 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

Guess 2018 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

Guess 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hem plaj, hem spor hem de iç giyim ürünleriyle dikkat çekiyor.Psycotropical

Eğlence ve özgürlük vaat eden Neon şehir ışıkları, süslü palmiyeler ve egzotik floresan çiçeklerle kontrast oluşturan tropikal baskılarla birlikte pembe pırıltıların ve deniz yeşilliklerinin hakim olduğu elektrikli renklerle yansıtılıyor. Tüm bu detaylar plajdan kulüplere akıcı bir geçiş için mükemmel olan plaj giysilerinde cüretkar kombinlere dönüşüyor ve uyumlu olmanızı sağlıyor. İç çamaşırları saten, mikrofiber ve dantelle donatılmış ve lüks kesimlerle süslenmiş. 

Kinship 

Maceracı öncüler hippy bohem'lerle karşılaştığında sonuç, parlayan plaj giysilerindeki rock metal detayları ve yaka düğmeleri ile güçlendirilmiş parlak mayolarda etkileyiciliğin ve romantizmin karışımıdır. Portakalın farklı tonları Orta Doğu tarzı çiçek desenlerindeki mavi ile bir araya getirildi. Kadın iç çamaşırları ise dantel, örgü ve baskılı georgette gibi hafif ve ince kumaşlara odaklanıyor. 

Youth Tonic 

Kaliforniya yazının kaygısız ruhunu deneyimlemenin tam zamanı. Neşeli 80'ler, parlak pop renklerinin hakim olduğu plaj giysisi üzerinde damalı ve geometrik desenler ile birlikte eğlenceli çiçek kompozisyonlarında yeniden canlandırıldı. Baştan çıkarıcı lureks detayları, pürüzsüz kadife ve baskılı veya çizgili örgü ile eşleştirilen iç çamaşırlarda mat renkler hakim.

Activewear 

Crossfit, piloxing ve koşu gibi en popüler fitness disiplinleri, Activewear koleksiyonu için ilham kaynağı oluyor. Pop fuşya ve mavi florasan palmiye baskıları, örgü eklemeleri ve markalı elastik bel bantları gibi ince ayrıntılarla birlikte farklı ürünler üzerinde görünüyor. Turuncu çiçek motifleri mikrofiber, naylon ve jarse sütyenlere ve taytlara boyut katıyor. Beyaz ve siyah renkleri vurgulayan pastel tonlar, renk bloğu ve geometrik desenlerle oluşturulan maxi baskıları içeren ve 80'lerden ilham alan siluetleri vurguluyor. Suda yapılan eğlenceli ve zorlu egzersizler için, sportif-glam bikinileri, siyah ve fuşya tek parça mayolar, anında tanınan GUESS logolu bir elastik bantla bezenmiş.

Önerilen Haberler