Tolga Karel

Tolga Karel'in Eski Eşi Günay Musayeva Kimdir?

Model Günay Musayeva, oyuncu Tolga Karel ile 4 yıllık bir evlilik sürecinden sonra ayrılmıştı. Tolga Karel'den bir çocuğu olan Günay Musayeva kimdir? Günay Musayeva hayatı, biyografisi…

Oyuncu Tolga Karel ile 4 yıllık evliliğin ardından olaylı bir şekilde ayrılan model Günay Musayeva kaç yaşında? Günay Musayeva hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde.

RADYO TELEVİZYON BÖLÜMÜNÜ BİRİNCİLİKLE BİTİRDİ

Musayeva, 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan'da dünyaya geldi. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirdi ve ardından yüksek lisans yaptı.

EZEL DİZİSİNDE OYNADI

Genç model, 2010 Best Model Azerbaycan birincisi oldu ve Bulgaristan'da 2010 yılında düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinciliği elde etti. Bir sinema filminde ve birçok reklam filminde yer aldı. Ayrıca Ezel dizisinde oynadı. 19 Nisan 2013 tarihinde "Tiyatro Yok Ki" tiyatro gurubunun Aşk-ı Mecnun isimli tiyatro oyununda rol aldı. 2013'te Show TV'de yayınlanan "Ben Burdan Atlarım" yarışmacısına katıldı. 2014 yılında Kod Adı K.O.Z. filminde yer aldı, 2014'de Beyaz Karanfil dizisinde oynadı.

TOLGA KAREL İLE EVLENDİ

Günay Musayeva, 29 Ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel ile yıldırım nikahı ile İzmit'te evlendi. 18 Nisan 2012 tarihinde Cihangir Can adında bir çocukları oldu. Çift, 2015 yılında boşandı.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler