Güneş Işığını ve Parıltısını Yüzünüzde Hissedin

Güneş Işığını ve Parıltısını Yüzünüzde Hissedin

İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, yeni koleksiyonu Gold Waves ile yazın enerjisini yansıtmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, yeni koleksiyonu Gold Waves ile yazın enerjisini yansıtmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

İleri teknoloji makyaj, yüz ve vücut bakımı ürünleriyle her yaştan kadının güzellik ihtiyaçlarına yanıt veren KIKO Milano, yaza özel olarak hazırladığı Gold Waves Koleksiyonu ile yaza enerjik bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Altının saflığını yansıtan 16 ürün, su geçirmez formülünün yanı sıra güneş ışınlarından koruyan UVA ve UVB filtreleriyle de doğal bir görünüm kazandırıyor.

Güneş ışığını ve parıltısını yüzünüzde hissedin

Yüze, gözlere ve dudaklara altının tonlarını etkileyici bir şekilde yansıtan ürünler, altından bile daha değerli gözükmenizi sağlıyor. Milano Moda Haftası'nda da bahara ve yaza damga vuracak tonlar arasında yer alan altın tonuyla uyumlu olarak üretilen Gold Waves Koleksiyonu'yla güneş ışığını ve parıltısını yüzünüzde hissedeceksiniz.

Koleksiyonun öne çıkan ürünleri arasında bulunan göz kalemi, su geçirmez formülü ve 4 farklı renk seçeneğiyle keskin ve şık çizgiler oluşturuyor. Jojoba yağı ve E vitamini ile zenginleştirilen bronzlaştırıcı ise yüz hatlarını belirginleştirirken, doğal bir görünüm kazandırıyor. Koleksiyonun bir başka öne çıkan ürünü ise mat ruj. Toplamda 8 farklı renk seçeneğiyle sunulan ruj, altının tonlarını çarpıcı bir şekilde dudaklara yansıtıyor.

Önerilen Haberler