Güneşe Karşı Etkili Koruma İçin Sunozon

Güneşe Karşı Etkili Koruma İçin Sunozon

Hafif yapılarıyla kolay sürülen ama cilde adeta bir koruma bandı çeken SunOzon, üstün içeriği ve uygun fiyatıyla tüm Türk kadınlarını müthiş etkili bir güneş korumasına alıyor.Rossmann harikalar diyarının en keşfedilesi ürünlerinden biri olan SunOzon ürün serisi, ihtiyaca göre güneş banyosu ve sonrası bakımı için gereken tüm içerikleri seride bulunduruyor. 

Vegan ve doğal içeriklerle Türk kadınlarının kendilerini, çevreyi ve çocuklarını korumak için ikinci evi haline gelen Rossmann, her konuda olduğu gibi güneşle ilgili konularda da tamamen güvenilir adres olmayı sürdürüyor. 

Cildin ihtiyacı olan ne varsa...

Etkili Koruma için; SunOzon Classic Güneş Spreyi 

Şehir hayatında da elimizin altından eksik etmememiz gereken güneş ürünlerinin başında SunOzon Güneş Spreyi geliyor. SPF 50+ (200ml) korumasıyla sürüldüğü anda cilde sirayet ediyor ve suya dayanıklı yapısıyla 24 saat etkili koruma sağlıyor. Sprey yanı sıra ciltte oksidatif stresi tetikleyerek yaşlanmayı hızlandıran IR-A'ya karşı da koruma sağlıyor.

Rossmann'dan Türkiye'de bir ilk: Güneş Koruma Köpüğü 

Yüksek koruma sağlayan, 24 saat nemlendiren ama yapışkan his bırakmayarak arzu nesnesi haline gelen SunOzon Classic Güneş Köpüğü SPF 50/30, (200 ml) UVA + UVB koruması sağlıyor. Suya dayanıklı ve ciltte hızlı koruma sağlıyor. 24 saat etkili hidro kompleks içeriğiyle cildi yoğun şekilde nemlendiren ürün, güneşten kaynaklayan yaşlanma belirtilerini de önlüyor. 

Hem yaşlanma belirtilerini azaltsın hem de güneşten korusun diyenlere; SunOzon Anti Age SPF 30. Hassas ciltlere özel olarak üretilen Anti Age SPF 30, içerdiği Q10 ve Hylaron ile cildi sadece güneşten korumakla kalmıyor yanı sıra tüm gün süren detaylı bir bakım ve onarım yapıyor. 

Sporculara özel koruma; SunOzon Güneş Spreyi Sport F30

Sporculara özel olarak üretilen SunOzon Güneş Spreyi Sport F30, transparan yapısı, tere ve suya karşı dayanıklı olması ile öne çıkıyor. SPF 30 içermesi ve 360 derece püskürtülebilir tasarımı ile cilde adeta yeniden doğmuş hissi de veriyor. Sporcular başta olmak üzere, güneş altında uzun süre hareket eden kişiler için özel olarak geliştirilmiştir.

Çocuklara özel kum yapışmayan koruma; 

SunOzon Kids 50+ SPF Güneş Koruma Losyonu

Hızlı etkili bir diğer özel ürün ise çocuklar için kum yapışmama özelliğine sahip SunOzon Kids 50+ SPF Güneş Koruma Losyonu.Özel formülasyonu sayesinde çocuğunuz kumda uzun süre geçirmiş olsa bile koruyucu etkisini kaybetmez. Suya dayanıklı yapısı, E vitamini başta olmak üzere doğal içerikleri ile cildi besleyerek korur.

Önerilen Haberler