Gününüze Konfor Katacak Tüyolar

Gününüze Konfor Katacak Tüyolar

Günlük alışkanlıklarınıza küçük dokunuşlar yaparak gününüzü daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Yorucu ve yoğun bir günle karşı karşıya olabilirsiniz. Ama hiç çekinmeyin. Küçük tüyolarla gününüz daha rahat ve huzurlu olacak.

TAZE ÇİÇEKLER ALIN

Her köşe başında bulabileceğiniz taze çiçek satıcılarından taze çiçek alarak kendinizi yenileyebilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde bulunduracağınız taze çiçekler etrafına güzel koku ve pozitif enerji yayacaktır.

SPA İYİ GELECEK

Hafta içi bir güne randevu alın ve hem günün hem de haftanın monotonluğunu rahatlatıcı masaj ile kırın. Stresi ve gerginliği atmanız için en iyi yollardan biri SPA'dır.

EN GÜZEL KIYAFETLERİNİZİ GİYİN

Kendinizi iyi hissetmeniz için, en rahat olduğunuz ortamda ve şekilde olmalısınız. En sevdiğiniz kıyafetleri giyerek güne 1-0 önde başlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda çevrenizdekiler de sizdeki olumlu değişmeyi fark edecektir.

MUMLAR

Günü yorgunluğunu atmak için akşam eve geldiğinizde mumları yakın ve mum ışığında bir hobinizi gerçekleştirin. Mum ışığında kitap okuyarak ya da müzik dinleyerek sakinleşebilirsiniz.

KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Ara sıra kendinizi şımartın. Diyetleri ve iş takvimini bir kenara bırakın ve en sevdiğiniz mekanda en sevdiğiniz yemeği yiyin. Bunun için arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlar size eşlik edebilir.

RAHATLATICI BİR KÖPÜK BANYOSU

Sıcak su ile dolu küvette uzanmak gibisi yok. Köpüklerin içinde küvette uzanarak bir mola vermek haftanın yorgunluğunu atmanızı ve gününüze tazelenerek devam etmenizi sağlayacaktır.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler