Hadise #FidanChallenge'a katıldı ve meydan okudu

Rapçi Norm Ender'in başlattığı ve hızla yayılan #FidanChallenge akımına şarkıcı Hadise de katıldı. Rapçi Reynmen'in meydan okumasına cevap veren Hadise 1000 fidan bağışlayıp Özge Özpirinççi'ye meydan okudu.

Norm Ender'in Reynmen'e meydan okuyarak başlattığı #FidanChallenge'a akımına Reynmen'in ardından Hadise de katıldı. Doğa dostu akıma katılan Hadise, Özge Özpirinççi'ye meydan okuyarak akıma yeni bir dalga ekledi.

AKIM NORM ENDER'LE BAŞLADI

Norm Ender, orman yangınlarına gösterdiği hassasiyetle 500 fidan bağışlayarak #FidanChallenge akımını başaltı. Norm Ender, Reynmen'e meydan okuyarak akımın fitilini ateşledi.

REYNMEN 501 FİDAN BAĞIŞLADI

Reynmen, Norm Ender'in meydan okumasına cevap vererek 501 fidan bağışladı ve sonrasında Hadiseye meydan okudu.

HADİSE DE KATILDI

Hadise, Reynmen'in meydan okumasına cevap vererek 1000 fidan bağışladı. Hadise, Özge Özpirinççi'ye meydan okuyarak akıma bir dalga daha ekledi.

Hadise, paylaşımına "Herkese merhaba, @reynmen'in meydan okumasını kabul ediyorum ve 1000 adet fidan bağışlıyorum. Ben de @ozpirincci 'ye meydan okuyorum. #FidanChallenge'ı başlatan @normenderonline 'e de teşekkür ediyorum" notu ekleyerek Özge Özpirinççi'ye meydan okudu.

NASIL BAĞIŞ YAPILIYOR?

Fidan bağışında bulunmak isteyenler TEMA'nın web sitesini ziyaret ederek fidan bağışı bölümünden bağış işlemi yapabilirler.

Önerilen Haberler