Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ekim)

Haftalık Burç Yorumları (15-21 Ekim)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ: Arkadaş çevreniz yüzünden eşiniz veya ortağınızla sorun yaşayabilirsiniz.Sevgilinizle duygusal konularda hayal kırıklığı olabilir.Alacak, kredi gibi konularda şanslısınız.

BOĞA: Yurt dışı veya hukuki konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Eşinizden alacağınız destekle, yaralarınızı sararak hedefinize gitmek için yol alabilirsiniz.Ani olaylara dikkat.

İKİZLER: Ortağınız veya eşinizle duygusal konularda sıkıntılar oluşabilir.Sosyal çevrenizden gelen destekle iş yerinde istediğiniz hedefe ulaşmanız mümkün.

YENGEÇ: Eşiniz veya ortağınızla geçmişten gelen sorunlar nedeniyle problem çıkabilir.Çocuk sahibi olmak veya yeni bir aşka yelken açmak için şanslı etkiler devrede.

ASLAN: Bu hafta aile, kardeşler ile ilgili konular ana temalarınız olabilir.Partnerinizden gelecek destekle duygusal veya çocuğunuzla ilgili sorunları çözebilirsiniz.

BAŞAK: Kendi kazanımlarınız ile ilgili olarak şanslı bir haftadasınız.Ancak ek kaynak veya kredi gibi konularda beklenmeyen olaylar çıkabilir.Eş ve sevgili ilişkilerine dikkat.

TERAZİ: Aile ve kardeşlerinizle ilgili sorunlar yaşama ihtimalinizin yüksek olduğu bir hafta.Ancak iş ve kariyerden gelen maddi şanslar yüzünüzü güldürebilir.

AKREP: İletişim, maddi kaynaklar ve aşk konularında kendinizi hapsolmuş hissedebilirsiniz.Yurt dışı, hukuki ve eğitim konularında destek sizden yana olabilir.

YAY: Duygusal ve fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz.Hem kariyerinize odaklanarak, hem de arkadaş çevrenizle sosyalleşerek bu durumdan çıkabilirsiniz.

OĞLAK: Kariyerinizde elde edeceğiniz başarı sayesinde maddi kazanımlarınızda artış olabilir.Bu da eşiniz veya ortağınızla olan diyaloglara olumlu olarak yansıyabilir.

KOVA: Geçmişten gelen bazı bilmediğiniz sorunlar gün yüzüne çıkabilir.Ani maddi fırsatlar kapınızda.Ayrıca alacak, kredi, miras gibi konularda da şanslı etkiler devrede.

BALIK: Arkadaş çevrenizdeki dedikodular canınızı sıkabilir.Kardeş veya yakın çevrenizden alacağınız maddi destekler olabilir.Ek olarak ticari kazanç elde edebilirsiniz.

Önerilen Haberler