Haftalık Burç Yorumları (23 - 29 Temmuz 2018)

Haftalık Burç Yorumları (23 - 29 Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ:Bu hafta aşk, eğlence ve çocuklar ana gündeminiz olacak.Sorumluluklarını yerine getirenler kariyerde büyük başarı elde edebilirler..Sosyal çevrenizle iletişime dikkat.

BOĞA:Aile ve kariyer arasında kalabilirsiniz.Yurt dışı, eğitim ve hukuki konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Ciddi bir iş yüküyle zirveye çıkabilirsiniz.Bedenen ve ruhen şifalanacaksınız.

İKİZLER:Kardeşler, eş ve sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle hukuki konularda veya yurt dışı ile yaşayacağınız engelleri aşabilirsiniz.Hafta sonuna doğru ödeme dengesine dikkat.

YENGEÇ:Bu hafta alacak-verecek dengesini iyi yapmanız gerekiyor.Aile ve çocuğunuzla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.Eş veya ortakla güç mücadelesine girmemelisiniz.

ASLAN:Güneşin burcunuza yerleşmesi ve ay tutulması etkisiyle, ektiklerinizi biçeceğiniz olaylar yaşayacaksınız.Bu süreçte aileniz ve kardeşleriniz en büyük şansınız olacaklar

BAŞAK:Bu hafta sosyal çevreniz, çocuk ve eğlence konularında şanslı olacaksınız.Eşiniz veya ortağınızla ani bir uzak seyahate çıkabilirsiniz.İlişkilerde ben değil biz ön planda olmalı.

TERAZİ:Bu hafta kariyerinizle ilgili sorumluluklar ön planda olacak.Oysa siz ailenizle daha çok vakit geçirmek istiyorsunuz.Kadınlarla ilgili yanılgılar yaşayabilirsiniz.İkili ilişkilerde duygusal olarak yaralanabilirsiniz.

AKREP:Yeni bir eğitime başlayabilir, yurtdışına seyahat edebilirsiniz.Hukuki bir süreç başlatabilirsiniz.Kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.Kardeşler veya yakın çevreyle sorun yaşayabilirsiniz.

YAY:Ödemeler ve alacaklar ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.Ummadığınız birilerinden destek alabilirsiniz.Bekarlar aniden bir aşk ilişkisine girebilirler.Temkinli karar vermek doğru olacaktır.

OĞLAK:İlişkilerde ve ortaklıklarda anlaşmazlıklar olabilir.Ortaklı bir işe başlayabilir veya evlilik kararı alabilirsiniz.Sorumluluklarınız artacağı için strese girebilirsiniz.Başkaları yüzünden aile huzurunuzu bozmayın.

KOVA:Bu hafta ani gelişebilecek olaylar sizi yorabilir.Sağlığınızla ilgili ve işyerinizde arkanızdan iş çevirenlere karşı dikkatli olun.Yakın çevrenizden ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

BALIK:Sağlığınızla ilgili olarak eski hastalığınız yeniden nüksedebilir. İşyerinde gizli düşmanlıklara karşı temkinli olmakta fayda var.Eşiniz veya ortağınız sayesinde ani bir gelir gelebilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.