Haftalık Burç Yorumları (24-30 Eylül 2018)

Haftalık Burç Yorumları (24-30 Eylül 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ: İş yerinizde veya günlük hayatınızda gizli düşmanlarınıza karşı çok dikkatli olmalısınız. Duygularınız konusunda fazla hayalci olabilirsiniz. Gerçekleri göremeyebilirsiniz.

BOĞA: Sosyal çevreniz size hayal kırıklığı yaşatabilir. Ortaklık veya eşten gelecek maddi şanslar ve olumlu destek moral verebilir. İş yerinizden akılcı bir iletişimle zam isteyebilirsiniz.

İKİZLER: Aşkınızla veya evladınızla beraber kafa kafaya verip maddi çözümler üretebilirsiniz. Hukuki konular, eğitim veya uzak yolculuklarla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta ailenizle ve evinizle fazla ilgilenmeniz nedeniyle kariyer hayatınızla ilgili can sıkıcı gelişmeler olabilir. Eşiniz veya ortağınızla geçmişe ait bir sorunu çözebilirsiniz.

ASLAN: Çocuğunuz veya sevgiliniz ile ilgili maddi sorunlar sizi yorabilir.İş ve günlük hayatınızla ilgili geçmişten gelen sorunlar tekrar gün yüzüne çıkabilir. Ödeme dengelerine dikkat.

BAŞAK: Geçmiş tecrübelerden ve eş veya ortaktan gelen destekle sizi ilgilendiren her konuda çözüme ulaşabilirsiniz. Umulmadık ani ek ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ: Kendinizi baskı altında ve güçsüz hissedebilirsiniz. Parasal konularda şanslı etkiler sizden yana. Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle ilgili sorunlar ve zorlanmalar olabilir.

AKREP: Bu haftanın en şanslı burcu sizsiniz. Sosyalleşmek eş ve kardeşlerle kaynaşmak için güzel zamanlar. Ayrıca ani bir iş fırsatı olabilir. Sadece ödemelerinizi almanız gecikebilir.

YAY: Geçmiş tecrübelerinizi ve iletişim gücünüzü kullanarak istediğiniz hedefe ulaşma şansınız var. Bu amaca gidişte taşın altına elinizi koymanız gerekecektir. Kardeşlerle sorunlara dikkat.

OĞLAK: Geçmişteki hatalarınızla yüzleşerek ve hayatınızda bitmesi gereken şeyleri bitirerek, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kadersel eşinizle tanışabilirsiniz. Yakın çevrede dedikodular olabilir.

KOVA: Eşiniz veya ortağınızla parasal konular nedeniyle ani kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Dolunayın da etkisiyle gerginlik artacaktır. Gelişmelere karşı sabırlı davranırsanız ödülü büyük olur.

BALIK: Sosyal çevrenizden bazı insanları, eski yaşanmışlıkların da birikmesi ile hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Dedikodular nedeniyle duygusal olarak zorluklar yaşayabilirsiniz.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak %20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.